Silverline Büyük Yaz Kampanyası Başladı!

Silverline büyük yaz kampanyasında hangi fırsatlar var? Silverline kampanyasında hangi ürünlerde indirim var? Silverline kampanyası hangi tarihe kadar geçerli olacak?

1256

Silverline’den mutfağını yenilemek isteyen ya da evlilik hazırlıkları içinde olanlar için büyük yaz kampanyası başladı. Silverline, ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan 3’lü set alanlara, 4. ürün olarak seçilen buzdolabı, mikrodalga, çamaşır, kurutma veya bulaşık makinelerinden birinde %40’a varan indirim sağlıyor.

Yeni yaşam tarzının bir sembolü olarak ankastre, teknoloji odaklı şık tasarımları ve kullanıcı deneyimlerine yönelik sunduğu konfor ile mutfaklarda hızla yerini alıyor. Evde geçirilen zamanın artması ile mutfaklar evin daha çok gözdesi haline gelirken, teknolojik ve fonksiyonel mutfaklara ilgi artıyor, böylelikle yenilenme ihtiyacı doğuyor. ‘Yeni nesil mutfak keyfi’ sloganı ile mutfakları evde yaşamın merkezine alan Silverline, hayatı kolaylaştırmak üzere tasarlanan ürünleri, uluslararası ödüllere sahip tasarımları ve yenilikçi yaklaşımları ile tüketici beklentilerine odaklanıyor.

Sektörde ürünleri 5 yıl garanti kapsamına alarak bir ilki gerçekleştiren marka, mutfağını yenilemek isteyenlere ya da evlilik hazırlıkları içinde olanlara teknolojik ve yenilikçi ürünleri ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. 31 Temmuz tarihine kadar geçerli kampanyada ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan 3’lü setlerden alanlar 4. ürün olarak seçtikleri buzdolabı, mikrodalga, çamaşır, kurutma veya bulaşık makinelerinden birine %40’a varan indirimle sahip oluyor. Tüm mutfaklara uygun ve özel tasarım ürünlerin yer aldığı kampanyada, ocak, fırın ve davlumbazlar set olarak alınabildiği gibi farklı setlerin kombinasyonu ile isteyen kendi setini oluşturabiliyor.

Mutfakları ankastrenin mükemmel konforu ile buluşturan Silverline; tasarım gücü yüksek, çevreye duyarlı, enerji tasarruflu ve fonksiyonel ürünleri ve satış sonrası hizmetleri ile tüketici ihtiyaçlarına odaklanıyor.