İstMarina Açık Hava Sahnesi Müzik Şöleni Yaşatıyor

802

Yüksek güvenlik önlemleri ile birlikte alışveriş ve sosyal aktivitelerine devam eden İstMarina AVM, açık hava etkinliklerine hız verdi. Yunan ve Avrupa Müzikleri ile etkinliğe start veren İstMarina AVM, Latin müziklerinden, Balkan ezgilerine Beyoğlu esintilerinden Pop’a kadar birçok türüyle ziyaretçilerine müzik ziyafeti yaşatmaya devam edecek.

Haziran ayından itibaren normalleşmeye yönelik adımların ülke genelinde atılması ile birlikte alışveriş merkezleri de kapsamlı şekilde faaliyete geçti. Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi, salgınla mücadele kapsamında alınan bir dizi önlem ile 1 Haziran’dan itibaren ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında etkinlik alanlarının kapalı olduğu bu dönemde, müzikseverleri İstMarina Açık Hava Sahnesi’nde bir araya getiren AVM, Temmuz ayı boyunca her Cumartesi ve Pazar ziyaretçilerine açık havada müzik şöleni yaşatacak.

Normalleşme süreci itibarıyla açılan çok sayıda mağazasıyla birlikte titiz bir hazırlık süreci yürüten İstMarina AVM, aldığı önlemlerle salgın sürecinde çalışan ve ziyaretçilerine güvenli ve sağlıklı bir sosyal yaşam ortamı sunuyor. Geniş teras alanı, geniş alanlara yayılan yüksek oturma kapasitesi, açık havada yemek yeme imkanı sunan cafe ve restoranları, pandemiye karşı alınan yüksek hijyen ve güvenlik önlemleriyle ziyaretçilerin tercih sebebi olan İstMarina AVM, keyifli bir alışveriş deneyiminin yanı sıra sosyal ve kültürel aktiviteleriyle de ziyaretçilerine eğlence dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

11 Temmuz’da Yunan Müzikleri, 12 Temmuz’da 3 Dilde Avrupa Müzikleri
ile etkinliğe start veren İstMarina AVM Açık Hava Sahnesi, 18 Temmuz’da Beyoğlu Müzikleri, 19 Temmuz’da Latin Müzikleri 25 Temmuz’da Balkan Müzikleri ve 26 Temmuz’da 80’ler Pop Latin Müzikleri’ne ev sahipliği yapacak.