Referans Bahçeşehir’de Fırsatlar Kampanyası Başladı

Referans Bahçeşehir projesinde başlayan kampanya fırsatları nelerdir? Referans Bahçeşehir projesinde konutların metrekare fiyatları nedir? Referans Bahçeşehir projesi ne zaman tamamlanacak?

10382

Referans Bahçeşehir projesinde yüzde 10 peşinat, ilk 12 ay ödemesiz, 180 ay vadeli ve aylık yüzde 0,64 vade farklı konut kredisi imkânı ve peşin alımlarda yüzde 20 indirim fırsatı bulunan kampanya başladı.

Referans Bahçeşehir projede dairelerin fiyatı peşin veya banka kredili ödemelerde metrekaresi 4 bin 750 TL’den başlıyor. Yaklaşık 26 bin metrekare arsa üzerinde 463 konut ve 34 ticari ünitenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1’den oluşan altı farklı tip daire seçeneği bulunuyor.

Projede daireler 64 metrekareden başlayıp 376 metrekareye kadar çıkıyor. Teraslı ve bahçeli daire seçenekleri ile de her müşteri için uygun daire Referans Bahçeşehir’de bulunabiliyor.

Eğitim Kurumlarına Yürüme Mesafesinde
Farklı alanlarda birçok saygın eğitim kurumunun ve spor tesisinin merkezinde yer alan Referans Bahçeşehir, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanıyor. Aileler, yürüyüş mesafesinde bulunan birçok seçkin eğitim kurumuna çocuklarını güvenle, birkaç dakikada servis kullanmadan gönderme fırsatı bulabilecek.

Soayal Donatı Zengini Proje
Estetik tasarımı ile öne çıkan Referans Bahçeşehir; geniş peyzajı, sosyal yaşam ve spor alanları, iki korunun tam ortasında kalan konumu ile eşsiz bir proje.
Doğal ışık alan kapalı yüzme havuzları, basketbol sahası, fitness alanı, Türk hamamı, sauna, çocuk kulübü, çim aktivite ve açık sinema alanı, dinlenme terasları ve peyzaj havuzları ile aile öncelikli modern yaşamı müşterilerine sunuyor.
Referans Bahçeşehir’de tüm ihtiyaçların karşılanabileceği 34 adet Referans Cadde mağazaları ise site sakinlerine sadece bir asansör uzaklığında bulunuyor.
İnşaatı devam eden proje Aralık 2021’de teslim edilecek.

Lokasyonu Dikkat Çekiyor
Gayrimenkul yatırımcılarının en gözde noktaları arasında yer alan Referans Bahçeşehir, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.
Proje, Bahçeşehir’in merkezinde, TEM Otoyolu’nun hemen yanında yükselirken, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Çevreyolu ve bağlantı yolları, Marmaray, Metro hattı, İstanbul Havalimanı gibi önemli lokasyonların kesişim noktasında yer alması, Referans Bahçeşehir’i şehrin en gözde projesi haline getiriyor.