26 Mayıs 2024 Pazar
Ana SayfaDiğerMagazin HaberleriHande Kazanova Aslan Burcu 2 Ocak haftalık yorumu!

Hande Kazanova Aslan Burcu 2 Ocak haftalık yorumu!

Ünlü astrolog Hande Kazanova Aslan Burcu’nda 2 Ocak haftasını yorumladı. İşte Hande Kazanova Aslan Burcu 2 Ocak haftalık yorumu…

Ocak ayına özel ilişkileriniz, sosyal konular, ortaklaşa iş hayatınızla ilgili konular ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen yengeçler. Karşı tarafın düşüncelerine ve hareketlerine daha fazla önem verecek, yaptığınız işlerde onay almak isteyeceksiniz.
Salı günü itibarıyla 3 hafta boyunca medya, eğitim, hukuk, seyahat, ticaret alanlarınızda ilişkileriniz çok iyi olmaya başlayacak. Tanımadığınız insanlara vakit ayırmaktan keyif alacaksınız. Yine size yeni alanlar açacak bir eğitim fırsatı, kurs veya seminerler ön plana çıkabilir.

Çarşamba gününden sonra iş, hizmet sağlık alanlarınızdaki iletişim sıkıntılarınıza çözüm odaklı yaklaşmaya çalışın, ortaya çıkacak sıkıntı ve sorunları Cumartesi gününden sonra hallolabilir.
Cumartesi günü iş hayatınızda yaşadığınız iletişim sıkıntıları geride kalmaya başlayacak. Önemli görüşmeleriniz ve konuşmalarınızı 12 Ocak a kadar tamamlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz