18 Haziran 2024 Salı
Ana SayfaGüncel KampanyalarSinpaş Yapı Tasarruf Sandığı’ndan Sektörde Bir İlk: Teslimde Öde Kampanyası

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı’ndan Sektörde Bir İlk: Teslimde Öde Kampanyası

Sinpaş’ın her gelir grubuna uygun, faizsiz finansman desteği sunduğu Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı, sektörde bir ilk olan “Teslimde Öde” kampanyası ile hizmet bedelini peşin ödeme imkanına sahip olmayan müşterilerine de tasarruf imkanı sunuyor. Ayrıca, konut, iş yeri, araç alımları veya yatırım amaçlı ihtiyaçlara yönelik faizsiz finans desteği sağlayan şirket yurt dışındaki Türk vatandaşlarına da online hizmet sunuyor.

Yarım asırdır gayrimenkul geliştiren ve bu konutlara çeşitli finansman yöntemleri ile müşterilerinin erişmesini sağlayan gayrimenkul sektörünün öncü markası Sinpaş, tasarruf yapmak isteyenlere yeni kampanyalarıyla kolaylık sağlıyor. Bugüne kadar 120 bin kişiyi ev, ofis ve işyeri sahibi yapan Sinpaş; tasarrufa dayalı faizsiz finans desteği modeli Yapı Tasarruf Sandığı’nda Teslimde Öde Kampanyasını hayata geçirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik eşsiz bir fırsat sunuyor.
Peşinatı yetersiz olanlara yatırım fırsatı
Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı’nın yeni kampanyası ile bankasız ve faizsiz ev, iş yeri veya araç satın almak isteyen müşteriler hizmet bedelinin bütçelerine uygun bir miktarını üyelik aşamasında yatırdıktan sonra ödemelerinin kalanını teslimat ayına kadar erteleyebilecekler. Hizmet bedelini peşin ödeme imkanına sahip olmayan ancak tasarruf sistemi üzerinden ev ya da araç sahip olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlayacak olan kampanyadan faydalanmak ise oldukça kolay. Kampanyadan yararlanmak isteyenler, Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı şubelerinin yanı sıra online hizmet ağıyla da tasarruf danışmanlığı hizmeti alabiliyor.
Gurbetçiler Sinpaş Güveniyle Tasarruf Yapıyor!
Tasarruflarını Sinpaş güvencesiyle değerlendirmek isteyen gurbetçilerde Yapı Tasarruf Sandığı’nın online görüşme hizmetlerine büyük ilgi gösteriyor. Kanada, ABD, Almanya, Belçika, Fransa, Azerbaycan, Bulgaristan, İran, Somali, Tanzanya ve Türkmenistan’da yaşayan Türk vatandaşları, Sinpaş’ın danışmanlık hizmeti ile tasarruflarını değerlendirebiliyor.
Bankasız, faizsiz bütçeye uygun ödeme planları
Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı, sunduğu; “Planlı Tasarruf Modeli, Avantajlı Tasarruf Modeli, Esnek Tasarruf Modeli” gibi tasarruf yöntemleriyle isteyen herkese finansal ihtiyaçlarını karşılama imkanı sağlıyor. Her gelir grubundan dileyen herkes, tüm ihtiyaçlarını; kişiye özel ödeme seçenekleri, yatırım tutarına özel teslim tarihleri, hızlı, kolay ve en uygun maliyet olanakları sunan Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı ile karşılayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz