1 Şubat 2023 Çarşamba
Ana SayfaDiğerDekorasyonKilim, modern yaşamı “Geralt” ile tamamlıyor

Kilim, modern yaşamı “Geralt” ile tamamlıyor

Yaşam alanları için yenilikçi çözümler üreten Kilim Mobilya;Geralt Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı ilerahatlık vadediyor. Şık duruşunu dairesel ve zamansız formlarla yorumlayan Geralt, renk uyumuyla da her ortama adapte oluyor.

Günümüz yaşamına farklı tarzlarda ürettiği mobilyalarla çeşitlilik katan Kilim; Geralt Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı ve Yemek Odası Takımı ile 1950’li ve 60’lı yılların estetiğini yansıtıyor. Modern yaşam tarzını birebir karşılayan Geralt, yalın tasarıma sahip olmasının yanı sıra çok amaçlı kullanımı da mümkün kılıyor. Formlarının en ideal biçimde tasarlandığı takım, kullanıcısına günün her anında rahatlık vadediyor.
Alana hâkim olurken renk uyumuyla göz kamaştırıyor
Kıvrımlı formları ve ince ayak detaylarıyla öne çıkan Geralt Koltuk Takımı, modern yaşam tarzını yenilikçi bakış açısıyla yorumluyor. Takımın sadelik ve şıklığı birleştiren detayları farklı kullanıcı beklentilerine cevap verirken alana hakimiyeti ise renk uyumuyla tamamlayıcı etki yaratıyor.
Kumtaşı rengin ihtişamı Geralt ile yatak odasının her köşesinde
Cam kapak askılıklı dolap, cam kapak askılıklı raflı dolap, cam kapak çekmeceli dolap, cam kapak köşe dolap, cam kapak pantolonluklu dolap, cam kapak raflı dolap, sağ 45 lik raflı dolap, sol 45 lik raflı dolap, şifonyer, şifonyer ayna, komodin, çamaşırlık ve karyola bazadan oluşan Geralt Yatak Odası takımı bütüncül çözüm üretiyor. Takım rahatlığını ise yatak odasıyla tam uyumlu çizgileriyle sağlıyor. Kumtaşı rengin asaleti de dairesel formlarla ihtişam katıyor.
Güçlü çizgileriyle modern yaşama tam uyumlu
Kullanıcısına fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı sunanGeralt Yemek Odası Takımı, detaylardan uzak tasarımıyla göz yormuyor. Renk uyumunu şık kulp ve ayak tasarımı ile de destekleyen takım, modern yaşam tarzına güçlü çizgisel yapısıyla ulaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz