21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaGündem HaberleriOrhangazi Belediyesi'nden 8 tane satılık gayrimenkul!

Orhangazi Belediyesi’nden 8 tane satılık gayrimenkul!

Orhangazi Belediye Başkanlığı farklı mahallelerde yer alan 8 adet gayrimenkul satışa çıkardı…

Orhangazi Belediye Başkanlığı tarafından Kapalı Teklif Usulü İhale ile satışa çıkarılan 8 adet gayrimenkulün ihalesi, 05/04/2017 tarihinde saat 15.00’de encümen toplantı odasında yapılacak.

Gedelek, Karsak, Keramet, Bayırköy ve Muradiye’de yer alan arsalar için ihale şartnamesi fiyatı 500,00 TL olarak belirlendi. İhaleye teklifte bulunacak olanlar tekliflerini, ihale tarihi ve saatine kadar Belediyemiz, Destek Hizmetleri Müdürlüğüne teslim etmelidir.

İhale ilanı!
Orhangazi Belediye Başkanlığından:
1 – Mülkiyeti Belediyemize ait, aşağıda listesi bulunan 8 adet gayri menkul 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 36. maddesi uyarınca Kapalı Teklif Usulü İhale suretiyle satılacaktır.
2 – Bu husustaki ihale 05/04/2017 tarihinde saat 15.00’de encümen toplantı odasında yapılacaktır.
3 – Satışı yapılacak gayri menkuller;

4 – 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nda belirtilen niteliklere haiz olmak ve anılan Kanunda açıklanan biçimde teklifte bulunmak, gayr-i menkulün tahmini bedel üzerinden yukarıda belirtilen %3’lük geçici teminatı ve garanti teminatını ihaleden evvel ödemek şarttır.
5 – Katma Değer Vergisi Kanununun 17. maddesine istinaden KDV’den muaftır.
6 – Her bir taşınmaz satışı ihale şartnamesi 500,00 TL karşılığı, Camikebir Mahallesi, Dervişbey Cad. No: 1, Orhangazi Belediyesi, Destek Hizmetleri Müdürlüğünden satın alınabilir.
7. İstekliler tekliflerini, ihale tarihi ve saatine kadar Belediyemiz, Destek Hizmetleri Müdürlüğüne teslim etmelidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz