16 Nisan 2024 Salı
Ana SayfaDiğerDekorasyonÖdüllü Ona Koleksiyonu Akdeniz ruhunu banyolara taşıyor

Ödüllü Ona Koleksiyonu Akdeniz ruhunu banyolara taşıyor

Köklü geçmişini, yenilikçi yaklaşımlara entegre eden Roca, Akdeniz’den ilhamla tasarlanan ödüllü Ona Koleksiyonu ile banyolara sıcak bir atmosfer kazandırıyor. Roca Tasarım Merkezi ekibi yönetimi, Benedito Design stüdyosu ve NOA Intelligent Design ekiplerinin birlikte tasarladığı koleksiyon; geniş ürün yelpazesi ile estetik, işlevsellik ve konfor arayanlar için ideal bir seçenek sunuyor.

Banyo alanları için tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından Roca, ödüllü Ona Koleksiyonu ile Akdeniz’in sıcaklığını ve doğasını banyolara taşıyor. İnce ve hafif tasarımlara sahip lavabolar, zarif armatürler, dayanıklı küvetler ve üst seviye hijyen sunan klozetlerle tüm banyolarda hem estetik bir görünüm yaratan, hem de fonksiyonel bir kullanım sağlayan Ona Koleksiyonu; her zevke ve ihtiyaca yanıt veriyor.
Ödüllü lavabo koleksiyonu ile her banyoya uyum sağlıyor

Türkiye Elle DecorationEdida Design Awards Banyo kategorisi birincisi olan ve lavabo tasarımı ile IF Design Award’a layık görülen Ona Koleksiyonu, Roca’nın tüm özel teknolojilerini kullandığı bir koleksiyon olarak öne çıkıyor. A’dan Z’ye her üründe kalite ve dayanıklılık sunan koleksiyonda yer alan lavabolar, Roca’nın özel teknolojisi Fineceramic® kullanılarak tasarlandı.Geleneksel malzemelere göre yüzde 40’a kadar daha hafif ve yüzde 30 daha güçlü üretilen lavabolar, ince ve hafif tasarımıyla her banyoya kolayca entegre olabiliyor. Asimetrik ya da ortalanmış farklı tasarım seçenekleri, lavaboların etrafında ekstra kullanışlı raf alanları yaratma olanağı sunuyor. Tek çekmeceli, iki çekmeceli veya minimal tasarımlı kapaklara sahip çözümleri sayesinde her lavaboya uygun mobilya seçeneği sunan banyo mobilyaları, Akdeniz’in renk paletini yansıtan mat beyaz, mat gri, karaağaç, açık meşe ve mat yeşil renkleri ile banyolarda sıcak bir atmosfer yaratıyor.

Zarif tasarımı ve benzersizrenkleriyle eşsiz bir görünüm oluşturuyor
Ona Koleksiyonu’ndaki3 farklı yüksekliğe sahip lavabo armatürleri; ince gövdesi ve titanyum siyah, rosegold, krom ve mat siyah renk alternatifi ile banyolarda fark yaratıyor. Özel ni/krom kaplama kalınlıklarına sahip olan Evershine® yüzey teknolojisi ile korozyona karşı ekstra koruma sağlarken, soy gazlar ve ağır metallerle harmanlanmış olan Everlux® kaplama teknolojisi ile ise armatürlerin renklerini daha canlı ve dayanıklı kılıyor. Ayrıca, Cold Start teknolojisi ile tasarlanan armatürler enerji tüketiminde verimlilik sağlayarak, sürdürülebilir bir kullanım sağlıyor.

Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen aksesuarlar fonksiyonel bir kullanım sunuyor
Roca’nınestetik ve sürdürülebilirlik açısından da dikkat çeken koleksiyonundabulunan aksesuarlar geri dönüştürülmüş malzemelerden üretiliyor. Mat beyaz, mat gri ve mat yeşil renklerde üretilen aksesuarlar özel tasarımı sayesinde, banyo mobilya raflarına ya da çekmecelere mükemmel bir şekilde uyum sağlarken, kullanılmadıkları zamanlarda ise kolaylıkla kaldırılarak yer kazandırıyorlar. Ayrıca, Roca’ya patentli Stonex® formülü ile üretilen Ona küvetler ise, kaymaz yapısı, yüksek aşınma direnci ve dayanıklılığı ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor.
Teknoloji ve hijyen bir arada
Supraglaze® kaplaması ile yüzeyi pürüzsüz hale getiren ve kirin birikmesini önleyen Ona Klozetler ise, hem temizliği daha pratik bir hale getiriyor hem de üst seviye hijyen sağlıyor. Ayrıca, RedDot Tasarım ödülüne layık görülen Ona In-Wash klozet, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir teknolojisiyle işlevsellik ve konforu bir araya getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz