17 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaGündem HaberleriDYO’dan Son Teknoloji Dış Cephe Boyası; Akromax Suprema

DYO’dan Son Teknoloji Dış Cephe Boyası; Akromax Suprema

DYO’nun dış cephe boyası Akromax Suprema, binaları dış etkenlere karşı koruma altına alıyor. Güneş ışınları, nem ve suya dayanıklı AkromaxSuprema, özel içeriği sayesindekirlenmeyi azaltıyor, renk solmalarına karşı koruma sağlıyor.
Türkiye’nin en köklü boya üreticisi DYO, 70 yıllık Ar-Ge birikimini ipek mat görünümlü dekoratif son kat dış cephe boyası Akromax Suprema ile kullanıma sundu. Akromax Suprema, ipek mat görünümüyle binaların dış cephesini güzelleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda güneş ışınları, nem ve su gibi dış etkenlere karşı yüzeylerde bir kalkan görevi de görüyor.

İçerdiği özel saf akrilik bağlayıcıyla düşük kirlenme eğilimine, renk solmalarına karşı mükemmel dayanıma, yüksek su buharı geçirgenliğine ve ısı yansıtma özelliğine sahipAkromax Suprema,UV dayanımlı renkleriyle güneş ışınları ve deniz kıyılarındaki nemin olumsuz etkilerine son derece dayanıklı olup uzun süreli koruma sağlıyor.
Zorlu iklim koşullarına dayanıklı, örtücülüğü, alkali ve kimyasal direnci yüksek olan Akromax Suprema, her türlü beton, gaz beton, briket, tuğla, sıva ve benzeri mineral yüzeylerde kullanılabiliyor.
20 Yıla Varan DYO Garantisi
Akromax Suprema, yükseksu buharı geçirgenliği ve nefes alma özelliğiyle, yüzeydeki nemin beklemeden dışarı atılmasını sağlıyor. Sahip olduğu özel içerikle UV ışınlarına karşı direnç göstererek rengini uzun yıllar boyunca koruyor.Dış yüzeylerde, yüzey tipine göre uygun astar tercih edilerek uygulanabiliyor. Kolay uygulanıp mükemmel örtücülük avantajı sağlıyor.
Uzun yıllar dayanım gösterip, canlı ve kalıcı çözümler sunan Akromax Suprema,DYO Dış Cephe Kartela Renkleri’nde20 yıla varan DYO garantisiile satışa sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz