17 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaDiğerDekorasyonKale Banyo Karina Serisi dört farklı renk seçeneği ile banyolarınıza tarz katıyor

Kale Banyo Karina Serisi dört farklı renk seçeneği ile banyolarınıza tarz katıyor

Gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak için ürünlerinde tasarruf çözümleri sunan Kale Banyo, Karina lavabo bataryası serisinde bulunan 4 farklı renk seçeneği ile banyolarınıza tarz katarken, özel perlatörü sayesinde ise yüzde 40 su tasarrufu sağlıyor.

Banyolardaki profesyonel yorumunu, elinizin dokunacağı her alanda uygulayan Kale Banyo, batarya konusunda da bu seçkin imzayı kullanıyor. Farklı serilerde birbiriyle uyumu ve bütünleşen bir yaklaşımı yansıtan tasarımlar, sizin için özel olan yaşam alanlarına anlam katıyor.

Kale Banyo’nun klasik ruhu modern dinamizm ile buluşturan armatür serisi Karina, banyoların havasını değiştiriyor. Kale Banyo tarafından sade çizgilerin yanı sıra banyosunda klasik çizgilerden vazgeçemeyenler için tasarlanan seri, elegan duruşu ve zarif detaylarıyla dikkat çekiyor.

Minimalist izler, yalın çizgiler, yumuşak geçişlerin hâkim olduğu Karina lavabo bataryası; honeycomb akış düzenleyicisi ile su tasarrufu sağlarken rose gold, mat siyah, krom ve fırçalanmış nikel alternatifleriyle dilediğiniz rengi seçme özgürlüğü sunuyor.

Duş keyfinizi maksimum seviyede tutan sürgülü el duşu takımı

Kale Banyo’nun estetik tasarımı ve fonksiyonelliği birleştiren, suyun dinlendirici etkisini ve keyfini artıracak Karina Sürgülü El Duşu Takımı, rahatlatıcı bir duş deneyimi yaşatırken; kireç tutmayan ve kolay temizlenen yüzeyi ile de banyonuzda hijyenik bir kullanım sunuyor. Ayrıca 4 farklı renk alternatifi ile de mekanlarınıza uyum sağlıyor.

Kale Banyo’dan ihtiyacınıza uygun, doğaya iyi bakan tasarruflu armatürler

‘İyi Bak Dünyana’ sorumluluğu doğrultusunda ürün gamında bulundurduğu tasarruflu armatürleri ile su kaynaklarının korunmasına destek olan Kale Banyo, Karina armatür serisindeki yüzde 40’lık su tasarrufu ile tüketiciye ekonomik çözüm sunarken, doğayı ve kaynakları koruma konusunda da önemli bir rol oynuyor.

Suyun size sunduğu keyfi yaşatan Karina banyo bataryaları ise sağladığı su tasarrufunun yanı sıra kolay kullanım sunan fonksiyonelliği ile banyolarınızda yerini alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz