16 Nisan 2024 Salı
Ana SayfaDiğerAVM HaberleriİstMarina AVM’den Kartal Sahilde Temizlik Seferberliği!

İstMarina AVM’den Kartal Sahilde Temizlik Seferberliği!

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’ Sosyal ve kültürel aktivitelerin yanı sıra sosyal sorumluluk kapsamında da çalışmalarına hız verdi.

Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile anlamlı bir iş birliğine imza atan İstMarina AVM’nin07 Ağustos Çarşamba günü gönüllü vatandaşların katılımıyla Kartal sahil şeridinde başlattığı temizlik operasyonu için yüzlerce kişi harekete geçti. Çevreye karşı duyarlılığını ön plana çıkarmak ve farkındalık yaratmak için başlatılan hareket kapsamında, yaklaşık 200 kişi sahildeki atıkların oluşturduğu kirliliği temizlemek için seferber oldu. Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel katılımı ile start verilenetkinlik 1 saat sürdü. Özellikle çocuklar ve ailelerin yoğun ilgi gösterdiği temizlik hareketi kartal sahil şeridi boyunca devam etti.

Önce temizlik sonra konser

Çalışmalar sonunda, kayıt yaptırıp katılım sağlayan herkese Jolly Joker İstMarina’dan Ağustos boyu devam eden konser takvimi içerisinden seçtiği bir konser bileti ücretsiz olarak hediye edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz