25 Haziran 2024 Salı
Ana SayfaDiğerMagazin Haberleriİbrahim Toraman Eylem Toraman'ı aldattı mı?

İbrahim Toraman Eylem Toraman’ı aldattı mı?

Avukat Eylem Yıldız Toraman, eski futbolcu olan eşi İbrahim Toraman’a şiddet gördüğü gerekçesiyle Anadolu 4. Aile Mahkemesi’ne boşanma davası açmış ve uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Eşinden maddi ve manevi 5 milyon lira tazminat isteyen Eylem Yıldız Toraman, oğlu ve kendisi için aylık 30 bin lira da nafaka talep etmişti.

EŞİNİN BİR KADINLA SAMİMİ GÖRÜNTÜLERİNİ DELİL OLARAK SUNDU

Eşinin, boşanma davası açmadan önce ve sonra kendisini aldatmaya devam ettiğini savunan Eylem Toraman, İbrahim Toraman’ın gece kulübünde bir kadınla gece boyu birbirine sarılıp dans ettiğini gösteren samimi görüntülerini dava dosyasına delil olarak sundu.

“ALDATMA HABERLERİ ORTADADIR”

Eylem Toraman dilekçesinde, “Her geçen gün sadakatsizliğine dair yeni örneklerini fütursuzca sergilemektedir. Evlilik birliği içerisinde bir bayanla mesajlaşıp gece kulübü için randevulaşması ve sabaha kadar eğlenmesi, yine evlilik süresinde gündüz otelde bir bayan ile gizlice baş başa yemek yemesi ve basında çıkan aldatma haberleri ortadadır. Kimi kadınları gece kulüplerinden alarak, oturduğu eve götürdüğü ve beraber olduğu öğrenilmiştir” dedi.

SABAH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz