15 Haziran 2024 Cumartesi
Ana SayfaDiğerMagazin HaberleriEvlat Kokusu ne zaman başlıyor?

Evlat Kokusu ne zaman başlıyor?

Kanal D’nin yeni dizilerinden biri olan Evlat Kokusu ne zaman başlıyor?

Başrollerini Sedef Avcı, Yeşim Salkım, Hande Soral, Barış Kılıç ve Murat Han’ın paylaştığı Evlat Kokusu dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Amsterdam’dan İstanbul’a uzanan büyük bir sevgi, nefret, aşk, entrika ve fedakarlık öyküsünü anlatan Evlat Kokusu oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Yönetmen koltuğunda Erol Özlevi’nin oturduğu Evlat Kokusu’nun 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Endemol Shine Türkiye Yazı Grubu yazıyor.

Evlat Kokusu konusu!
Amsterdam’da bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışan Zeyno, hayatında ilk kez âşık olduğu adamdan hamile kalır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir.

Zeyno’nun bir anlık öfkesi onu hayallerinden ve evladının kokusundan uzaklaştırırken, Akbaş Ailesi ile arasında koparılması imkânsız bir bağ oluşturur.

Akbaş Ailesi ise enerji sektöründe Türkiye’nin en önde gelen ismidir. Ailenin kendi içinde yaşadığı iktidar kavgaları dışında, aile fertlerinin eşleriyle ve çocuklarıyla yaşadığı sıkıntılar Akbaş’ların hayatını daha da zorlaştırır.

Evlat Kokusu, büyük hayalinin altında ezilen gencecik masum bir kızdan, cesur, savaşçı ve acımasız bir genç kadına dönüşen Zeyno’nun hikayesidir.

Evlat Kokusu, vicdanı ve mecburiyetleri arasında kalan, aşka dair umutlarını çoktan kaybetmiş Aslan’ın bir günde değişen hayatının ve kendisiyle savaşının hikayesidir.

Evlat Kokusu, çaresizliğin sürüklediği bir günahın sonucu, dünyanın en zor seçimine zorlanan Zümrüt’ün, büyük sırrının gölgesinde iktidar için her şeye meydan okuyan Hünkar’ın, hayatını, kimseye aldırmadan hevesleriyle yöneten Cevahir’in, ‘bir gün mutlaka’ diyerek gün sayan Seher’in, hayatları ve kaderleri birbirlerine bağlı iki küçük çocuğun hikayesidir.

Evlat Kokusu ne zaman başlıyor?
Dizinin yayın günü ve saati henüz belli olmadı.

Haber Merkezi

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz