19 Nisan 2024 Cuma
Ana SayfaGündem HaberleriDÜNYANIN EN İYİ OTELİ ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ: ELA EXCELLENCE RESORT BELEK

DÜNYANIN EN İYİ OTELİ ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ: ELA EXCELLENCE RESORT BELEK

Global tur operatörü Coral Travel’ın her yıl düzenlediği Starway World Best Hotels ödülünün bu yılki birincisi Ela Excellence Resort Belek oldu.

Dünya turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden Starway World Best Hotels Awards; 20 senedir her yıl düzenli olarak Coral Travel misafirlerinin deneyim değerlendirmelerinden hareketle o yılki sahibi ile buluşuyor.

Ela Excellence Resort Belek; 29 ülkedeki 6249 otelden toplanan müşteri memnuniyeti anketlerinin istatistiksel analiziyle dünyanın en iyi otellerini belirleyen Starway World Best Hotels Awards 23’te “En İyi Otel” kategorisinde birincilik ödülünün yanında “Çocuk Dostu Otel” ve “Çevre Dostu Otel” kategorilerinde de dünyanın en iyi ilk 5 oteli listesine girerek ödül kazandı.

Coral Starway World Best Hotels Awards’teki başarılarındaki memnuniyeti belirten Ela Excellence Resort Belek Turizm Koordinatörü Korhan Alşan açıklamasında; “Son 20 yıldır düzenli olarak müşteri memnuniyetlerinden hareketle sektörümüzü ödüllendiren bu denli önemli bir ödülde Ela Excellence Resort Belek Ailesi olarak birinci olduğumuz için çok heyecanlıyız. Mimarisinden konseptine 2022 yılında yeniden tasarlanan Ela Excellence Resort Belek’te eşsiz müşteri deneyimi ilkemiz ve kusursuz hizmet anlayışı yaklaşımımızın bizi tercih edenler tarafından takdir görmüş olması bu ödülü bizim için daha da anlamlı kılıyor. ITB tarafından Berlin’de düzenlenen ödül töreninde dünyanın en iyi otel ödülünün yanı sıra bizim için anlamı büyük olan çocuk ve çevre dostu bir otel olarak iki ayrı kategoride daha ödüle layık görülmüş olduğumuz için ayrıca mutluyuz” dedi.

Ela Excellence Resort Belek Hakkında: Türk Turizm sektörüne 15 yılı aşkın süredir hizmet eden Ela Excellence Resort Belek, Özak Global bünyesinde yer almaktadır.

Temelleri 1985 yılına dayanan Özak Global; turizm, inşaat, gayrimenkul yatırım ortaklığı ve tesis yönetimi gibi farklı sektörlerde varlık göstermektedir. Gücünü Özak Ailesi’nden alan Özak Global, 40 yılı aşkın tecrübesi ile faaliyet gösterdiği her sektörde, sahip olduğu çatı değerlerinin yanı sıra; nitelikli insan kaynağı, sağlam finansman yapısı, öngörü ve analiz yeteneği, strateji geliştirme becerisi ve inovasyona olan inancı ile Türkiye ekonomisinin itici güçlerinden biridir.

Türkiye’nin eşsiz turizm potansiyeli içinde hizmet sektöründeki deneyimi ve vizyonuyla Özak Global, 2007 yılında Ela Excellence Resort Belek ile turizm sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana kişiye özel tatil anlayışı ve uluslararası standartlardaki kalitesiyle hizmet vermeye devam eden Ela Excellence Resort Belek, Türkiye’de nitelikli çocuk ve aile konseptine sahip öncü otellerdendir.

Özak Global, kurumsal kültürünü ve kalite anlayışını turizm sektörüne taşıyarak Bodrum, Kemer ve Didim’de yenilikçi fikirler ve imza projelerle yeni tatil konseptlerini hayata geçirmeye devam etmeyi planlamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz