21 Nisan 2024 Pazar
Ana SayfaDiğerDekorasyonCosentino Yılın Mutfağı Yarışması’nın birincisi Bodrum Mutfak oldu

Cosentino Yılın Mutfağı Yarışması’nın birincisi Bodrum Mutfak oldu

Tasarım ve mimarlık dünyası için yenilikçi, sürdürülebilir yüzeyler üreten Cosentino tarafından düzenlenen Yılın Mutfağı Yarışması’nın birincisi Bodrum Mutfak oldu.
İnsanların hayatlarına ilham veren, farklı tasarım imkanları ile değer yaratan çözümler sunmak için iş ortakları ile birlikte çalışan Cosentino’nun düzenlediği Yılın Mutfağı Yarışması’nın kazananı belli oldu.

Homeart Genel Yayın Yönetmeni Yasemin Savcı, Banyo Mutfak Dergisi Genel Yayın Yönetmeni İpek Hanzade ve Evim Dergisi Editörü İlke Yılmaz’ın jüri üyeliğinde gerçekleştirilen yarışmada; Bodrum Mutfak mağazasının Mikonos mutfağı, dış ve iç mekan arasındaki sınırları kaldırarak ahşabın en doğal halini Silestone Blanco Zeus yüzeyiyle birleştiren tasarımıyla birinci seçildi. ThemoreConcept’inDektonKelya ilemodernist çizgi, mükemmel bir fonksiyonellik ve bolca çalışma alanı yaratan K.D. Evi mutfağı ikinciliğe hak kazandı. Bodrum Mutfak mağazasının U düzenindeki DektonAwake işlevsel tezgahı, renk geçişleri ve mutfak dolaplarıyla oluşan armoniyi yakalayan tasarımı, Hekimköy Taş Ev mutfağı ise üçüncü oldu.
Bodrum Mutfak mağazasının Mikonos Mutfak tasarımı global yarışmada Türkiye’yi temsil edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz