22 Temmuz 2024 Pazartesi
Ana SayfaGündem HaberleriBien Nevşehir'de Ustalara Eğitim Verdi

Bien Nevşehir’de Ustalara Eğitim Verdi

Türkiye ve dünya yapı sektörünün önde gelen markalarından Bien, Nevşehir’de tesisat ustalarıyla bir araya geldi. Bien’in banyo ürün grubundaki uzmanlar eşliğinde gerçekleşen eğitimde, gömme rezervuarlardan kontrol panellerine kadar merak edilen birçok konu ele alındı.

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Bien, sektörün en önemli yapıtaşlarından biri olan ustaların gelişimine büyük önem veriyor. Bu çerçevede farklı illerde ustalarla bir araya gelen Bien, Nevşehir’deki 70 tesisat ustasıyla buluşarak en çok merak edilen konulara dair eğitim düzenledi. Ustaların mesleki bilgi ve becerilerini artırmak amacıyla gerçekleştirilen eğitimde, Bien Marka ve İletişim Müdürü Ali Naci Ülkü markanın 2024 stratejisine ve vizyonuna dair açıklamalarda bulundu.

Sektörün büyümesinde ve gelişmesinde ustaların çok önemli bir rolü üstlendiğini söyleyen Bien Marka ve İletişim Müdürü Ali Naci Ülkü, “Bien olarak öncelikli hedeflerimiz arasında birikim ve deneyimleriyle sektöre ışık tutan, sektörümüz için büyük önem taşıyan ustalar geliyor. Ürünlerimizi hayatla buluşturan ustalarımızın eğitimini, bilgi birikimi artırmayı, sektördeki gelişmelerden haberdar etmeyi de görevimiz olarak görüyoruz. Bu çerçevede farklı illerde ustalarımızla bir araya gelerek hem kişisel hem de mesleki anlamda onlara katkıda bulunuyoruz. Nevşehir buluşmamız da bu anlamda son derece verimli geçti. 2024 boyunca yeni eğitimlerimizle Türkiye’nin farklı illerindeki ustalarla bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz