BESA Grup Kent İncek Projesi Haziran 2020’de Teslim Edilecek

1957

BESA Grup tarafından Ankara’da gerçekleştirilen Kent İncek projesi Haziran 2020’de teslim edilecek.Kent İncek projesinde 7 blok,toplam 604 konut bulunuyor.

İnşaat sektöründe gerçekleştirdiği projeleri ile yaklaşık yarım asırdır Başkent Ankara’ya ve Türkiye’ye damgasını vuran BESA Grup, eşsiz Ankara ve göl manzarasının verdiği sonsuz huzur ve şehir telaşından uzak bir yaşam sunan Kent İncek projesine hızla devam ediyor. Türkiye ekonomisine ciddi katkı sağlayan şirketlerden biri olan BESA Grup, bugüne kadar binlerce kişiye istihdam sağlarken 2020’de de yatırımlarına hız kesmeden devam etmeyi planlıyor.

Kurulduğu günden bu güne kadar 50 yıldır BESA Grup güvencesi ve kalitesi ile 6 binden fazla konut, 500 bin m2 iş ve alışveriş merkezi projesinde imzası olan firma, Haziran 2020’de Kent İncek projesini teslim edecek. 2+1’den 4,5+1’e daire seçeneklerinin bulunduğu Kent İncek konforu ile Ankara’nın yeni yaşam standartlarını belirlemeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıllarda International Property Awards’tan, biri “fivestars” olmak üzere, üç ödülle dönen, dünya genelinde 125 ülkeden farklı kategorilerde yarışan 10 bine yakın proje içinde villa kategorisinde Ankara İncek’te inşa ettiği villa projesi ile Avrupa’nın en iyisi olmaya layık görülen BESA Grup, Kent İncek projesi ile de mimari farkını ortaya koydu.

Kent İncek proje alanı 54 dönüm olup üzerindeki 7 Blok, 604 konuttan oluşuyor. İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltme misyonuyla hareket eden BESA Grup, Kent İncek projesinde de 33 bin m2alanı yeşil alan olarak belirledi. Göl, peyzaj ve Ankara manzaralı projede kapalı yüzme havuzu ve fitness salonunun bulunduğu sosyal tesis alanı yer alıyor.

Gayrimenkul ve inşaat yapım, yatırım, geliştirme ve işletme konusundaki tecrübesini Ankara projelerinin yanı sıra Bodrum’a ve Türkiye’nin inşaat ve turizm gelişimine aktaran BESA Grup, Kent İncek projesinin yanı sıra Galleria Ankara’nın da yeniden inşaası tamamlayarak hizmete açtı.