27 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaGündem HaberleriYeşil GYO'dan 3 Yeni Proje

Yeşil GYO’dan 3 Yeni Proje

Yeşil GYO Elexia Dolapdere, İnnovia Zekeriyaköy ve Barbaros Konutları Üsküdar projelerini satışa çıkarmaya hazırlanıyor…

Elexia ve İnnovia markalarıyla projeler hayata geçiren Yeşil GYO, 3 yeni projeye hazırlanıyor. Yeşil GYO 3 projeyi de İstanbul’da yaşama geçirecek.

İnnovia Zekeriyaköy, Barbaros Konutları Üsküdar ve Elexia Dolapdere isimleri verilen projelerin fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihleri gibi detaylar henüz açıklanmadı.

İnnovia Zekeriyaköy projesi 40 bağımsız birimden meydana geliyor. Projede villalar 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tiplerinde dizayn edildi.

Barbaros Konutları Üsküdar projesi 4 katlı 6 blok halinde yükseliyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Elexia Dolapdere projesi Dolapdere’de yaşama geçiriliyor. Dolmabahçe-Bomonti Tüneli’ne yakın mesafede konumlanan Elexia Dolapdere projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde tasarlandı.

Yeşil GYO İstanbul Tower 205, İnnovia 4, Elexia Levent, İnnovia Arifiye, İnnovia Terrace İzmit, Elexia Topkapı ve Elexia Tuzla projelerinin satışlarına devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz