23 Temmuz 2024 Salı
Ana SayfaGündem HaberleriVAAT HOLDİNG “MİSAL HOTELS”MARKASIYLA TURİZM YATIRIMLARINA HIZ VERDİ

VAAT HOLDİNG “MİSAL HOTELS”MARKASIYLA TURİZM YATIRIMLARINA HIZ VERDİ

Sanayi, inşaat, gıda ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Vaat Holding, Misal Hotels markalı otel zincirlerine iki yeni halka daha ekleyecek. Turizm ve otelcilik alanındaki yatırımlarına hız veren Vaat Holding’in hayata geçireceği Misal Hotels markalı iki yeni otel İstanbul’da hizmet verecek.

Turizm ve otelcilik alanındaki markası Misal Hotels ile Trabzon ve Alanya’da faaliyet gösteren Vaat Holding, otel zincirine İstanbul’da iki yeni halka daha ilave ediyor.

Vaat Holding, İstanbul’da Şişli ve Güneşli – Basın Ekspres güzergahında hayata geçireceği oteller ile turizm – otelcilik alanındaki faaliyetlerineyakın vadede 90 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirecek.

YAMAN HACIİBRAHİM; “TÜRKİYE GENELİNDE MİSAL HOTELS MARKASINI 25 NOKTAYA TAŞIYACAĞIZ”

Faaliyette bulunduğu tüm sektörlerdeki yatırımlarına ağırlık verdiklerini belirten Vaat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Hacıibrahim; “Sanayi, inşaat ve gıda sektörlerindeki yatırımlarımızı arttırırken turizm ve otelcilik alanındaki Misal Hotels markamızı da Türkiye genelinde 25 noktaya ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu anlamda Trabzon ve Alanya’dan sonra İstanbul’da açacağımız iki yeni otelinardından farklı illere de markamızı taşımayı amaçlıyoruz. İstanbul Şişli ve Güneşli’de Vaat Yapı tarafından inşası devam eden otellerimizin ilkini 2024yılı ortasında hizmete almayı planlıyoruz. Vaat Holding’in temel faaliyet alanları arasına aldığımız turizm ve otelcilik sektörü önümüzdeki süreçte büyümemizi sürdüreceğimiz ana başlıklar arasında yer alacak.” dedi.

YAMAN HACIİBRAHİM; “TURİZM VE OTELCİLİK SEKTÖRÜNDE ÖRNEK NİTELİĞİNDE BİR MARKA OLUŞTURUYORUZ”

Vaat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Hacıibrahim; “Misal Hotels markamızın temelinde ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile alanında örnek teşkil edecek bir yaklaşım yatmaktadır. Türkiye’de temelleri atılarak büyümesini sürdüren Misal Hotels markasının öncelikle ülke geneline yayılması ve gelecekte de otel işletmeleri alanında dünyada örnek teşkil edecek bir marka olmasını hedefliyoruz.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz