TOKİ Konya Meram Kura Sonuçları İsim Listesi

TOKİ Konya Meram ilçesinde bulunan konutlar için bugün (23 Mart 2020) hak sahipliği belirleme kura çekimi yapılıyor.TOKİ Konya Meram Beybes kura sonuçları isim listesi ne zaman açıklanacak? TOKİ Konya Meram Beybes kura sonuçları isim listesini nasıl öğrenebilirim?

3056

TOKİ,Konya Meram ilçesi Beybes mahallesinde bulunan 609 konut için bugün (23 Mart 2020) hak sahipliği belirleme kurası çekimini gerçekleştiriyor.

TOKİ tarafından düzenlenen “Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi” kapsamında bulunan Konya Meram İlçesi Beybes Mahallesi konutları için hak sahipliği kura çekimleri saat 14.00’de noter huzurunda başladı.

TOKİ Konya Meram’daki konutlar için yapılan hak sahipliği kura çekimleri 426 adet 2+1 nitelikli ve 183 adet 3+1 nitelikli toplam 609 konut için yapılıyor.Kurada hak sahipliği kazanan isimler TOKİ tarafından açıklanacak.

TOKİ Konya Meram Beybes Kura Sonuçları İsim Listesi

TOKİ tarafından 23 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilen olan hak sahipliği belirleme kura sonuçları haberimiz içinde yayınlanacak.TOKİ tarafından açıklanacak hak sahipliği kura sonuçları isim listesi için sonuçlarını aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

http://talep.toki.gov.tr/projeler/KonyaBeybes.html