TOKİ Karaman Merkez Kura Sonuçları İsim Listesi

TOKİ Kraman Merkez Kırbağ kura sonuçları tam isim listesi.TOKİ Kraman Merkez Kırbağ kura sonuçları TOKİ tarafından açıklandıktan sonra aşağıda haberimiz içinde bulunan linkten öğrenebilirsiniz.

2116

TOKİ “Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi” kapsamında bulunan Karaman Merkez Kırbağ konutları için bugün (23 Mart 2020) hak sahipliği belirleme kurası yapılıyor.

TOKİ tarafından düzenlenen “Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi” kapsamında bulunan Karaman Merkez Kırbağ’da yapılacak konutlar için hak sahipliği kura çekimleri bugün saat 10.00’da noter huzurunda başladı.

TOKİ Karaman Merkez Kırbağ konutlar için yapılan hak sahipliği kura çekimleri 461 adet 2+1 nitelikli ve 197 adet 3+1 nitelikli toplam 658 konut için yapılıyor.

TOKİ Karaman Merkez Kırbağ Kura Sonuçları Tam İsim Listesi

TOKİ tarafından 23 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan hak sahipliği belirleme kura sonuçları haberimiz içinde yayınlanancak.TOKİ tarafından açıklanacak Karaman Merkez Kırbağ hak sahipliği kura sonuçları isim listesi için sonuçlarını aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

http://talep.toki.gov.tr/projeler/KaramanKirbag.html