TOKİ İstanbul Başakşehir Kura Sonuçları İsim Listesi

TOKİ İstanbul Başakşehir hak sahipliği kura çekimi bugün yapılıyor.Toki tarafından noter huzurunda gerçekleştirilen kuralar 500 konut için yapılıyor. TOKİ tarafından kura çekimi sonrasında açıklanacak kazanan isim listesi linki haberimiz içinde bulunmaktadır.

1391

TOKİ “Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi” kapsamında bulunan İstanbul Başakşehir ilçesinde bulunan 500 konut için bugün (20 Mart 2020) hak sahipliği belirleme kurası yapılıyor.

TOKİ tarafından düzenlenen “Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi” kapsamında bulunan İstanbul Başakşehir’de yapılacak konutlar için hak sahipliği kura çekimleri bugün saat 10.00’de noter huzurunda başladı.

TOKİ İstanbul Başakşehir’deki konutlar için yapılan hak sahipliği kura çekimleri 350 adet 2+1 nitelikli ve 150 adet 3+1 nitelikli toplam 500 konut için yapılıyor.Kurada hak sahipliği kazanan isimler TOKİ tarafından açıklanacak.

TOKİ,İstanbul Başakşehir kura çekilişine katılmayı kazanan ve kazanamayan hak sahipleri TOKİ internet sitesinde açıklandı.

TOKİ İstanbul Başakşehir Kura Çekilişine Hak Kazananlar Listesini Aşağıdaki Linki Tıklayarak Öğrenebilirsiniz;

http://talep.toki.gov.tr/projeler/IstanbulBAsaksehir.html

TOKİ İstanbul Başakşehir Kura Sonuçları Tam İsim Listesi

TOKİ tarafından 20 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan hak sahipliği belirleme kura sonuçları haberimiz içinde yayınlanancak.TOKİ tarafından açıklanacak hak sahipliği kura sonuçları isim listesi için sonuçlarını aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

http://talep.toki.gov.tr/projeler/IstanbulBAsaksehir.html