TOKİ Erzurum Kura Canlı Yayın İzle 01/07/2020

TOKİ Erzurum konutları kura çekimi saat kaçta başlayacak? TOKİ Erzurum konut projesi kura çekimi canlı yayını var mı? TOKİ Erzurum kura çekilişi canlı yayın linki var mı? TOKİ Erzurum kura çekilişi canlı yayın linki...

1410

TOKİ “Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi” kapsamında bulunan Erzurum Merkez konutları için kura çekimleri bugün (1 Temmuz 2020 Çarşamba) yapılıyor. TOKİ Erzurum Kura çekimi yayını internet üzerinden canlı yayınlanıyor. Kura çekimi 1158 adet konut için yapılacak.

TOKİ Erzurum Merkez konutları için hak sahipliği belirleme kura çekimi bugün (1 Temmuz 2020 Çarşamba) saat 12.00’da yapılacak. TOKİ Erzurum Merkez konutları hak sahipliği belirleme kura çekimi noter huzurunda yapılacak ve internet üzerinden canlı yayınlanacak. TOKİ Erzurum kura çekimi TOKİ Kurumsal sosyal medya hesaplarından da yayınlanacak.

TOKİ Erzurum Merkez konutları projesinde 811 adet 2+1 ve 347 adet 3+1 nitelikli toplam 1158 adet konut bulunuyor.

TOKİ Erzurum Kura Canlı Yayın İzle;

TOKİ Erzurum Merkez konutlarının saat 12.00’da başlayacak olan kura çekimini aşağıdaki linkten canlı yayını izleyebilirsiniz. Kura çekimi başlayınca TOKİ Erzurum Merkez kura çekimi canlı yayın linki haberimize eklenecektir.

https://www.pscp.tv/w/1lDxLyDnreLKm