TOKİ Bingöl,Tunceli ve Elazığ Kura Sonuçları İsim Listesi

TOKİ 100 bin konut kapsamında bulunan Bingöl,Tunceli ve Elazığ Maden konutları için kura çekimleri bugün yapılıyor.TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

1217

TOKİ 100 bin konut kapsamında bulunan Bingöl,Tunceli ve Elazığ Maden konutları için kura çekimleri bugün yapılıyor.

TOKİ Bingöl konutları Kura Sonuçları
TOKİ Bingöl projesinde 206 adet 2+1 ve 88 adet 3+1 nitelikli toplam 294 konut için kura çekimi bugün saat 10.00’da gerçekleştirildi.

TOKİ Bingöl Kura Sonuçları Tam İsim Listesi;
TOKİ tarafından bugün gerçekleştirilen Bingöl konutları hak sahipliği belirleme kura sonuçları TOKİ tarafından açıklandıktan sonra isim listesini aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

http://talep.toki.gov.tr/projeler/Bingol294.html

TOKİ Tunceli Kura Sonuçları
TOKİ Tunceli projesinde 140 adet 2+1 ve 60 adet 3+1 nitelikli toplam 200 konut için kura çekimi bugün saat 12.00’da gerçekleştirildi.

TOKİ Tunceli konutları Kura Sonuçları Tam İsim Listesi;
TOKİ tarafından bugün gerçekleştirilen Tunceli konutları hak sahipliği belirleme kura sonuçları TOKİ tarafından açıklandıktan sonra isim listesini aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

http://talep.toki.gov.tr/projeler/Tunceli200.html

TOKİ Elazığ Maden Kura Sonuçları
TOKİ Elazığ Maden projesinde 105 adet 2+1 ve 45 adet 3+1 nitelikli toplam 150 konut için kura çekimi bugün saat 14.00’da yapılacak.

TOKİ Elazığ Maden konutları Kura Sonuçları Tam İsim Listesi;
TOKİ tarafından bugün gerçekleştirilecek Elazığ Maden konutları hak sahipliği belirleme kura sonuçları TOKİ tarafından açıklandıktan sonra isim listesini aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz.

http://talep.toki.gov.tr/projeler/ElazigMaden.html