23 Temmuz 2024 Salı
Ana SayfaGündem HaberleriTOBB'dan depremzedeler için konut çağrısı

TOBB’dan depremzedeler için konut çağrısı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), iş dünyasının ve hayırseverlerin katılımıyla deprem bölgesine kalıcı konut yapma kampanyası başlatıyor.

TOBB ‘dan yapılan açıklamada tüm iş dünyasına çağrıda bulunuldu. Açıklamada, “İş dünyamızın ve hayırseverlerin katılımıyla Deprem bölgesine kalıcı konut yapma kampanyası başlatıyoruz. Kampanyanın detayları ve nasıl katkı verileceği çok yakında açıklanacak. Tüm işinsanlarımızı, sektörel derneklerimizi, iş dünyası kuruluşlarımızı, kadın ve genç girişimcilerimizi ve hayırseverlerimizi konut kampanyasına destek olmaya çağırıyoruz” denildi.

HERKES KENDİ GÜCÜ KADAR DESTEK VERMELİ

TOBB’un çağrısında her şirket ya da kişinin kendi gelir ölçülerinde kampanyaya katkı sağlayabileceğine dikkat çekildi. “Gün birlik olma günü” denilen çağrıda şu ifadelere yer verildi: “Bu yardım kampanyasına bir bina ya da bir konut bedeli ile katılınabileceği gibi vatandaşlarımız kendi imkânları ölçüsünde bir tutarla da katkıda bulunabilecekler. Bunların hepsinin detayları üzerinde çalışıyoruz. Bu büyük felaketin üstesinden hep birlikte geleceğiz. Yaralarımızı birlikte saracağız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz