23 Eylül 2023 Cumartesi
Ana SayfaGündem HaberleriTHY Emlak Konut Yenişehir Evleri Arnavutköy Projesi kura çekimi ne zaman?

THY Emlak Konut Yenişehir Evleri Arnavutköy Projesi kura çekimi ne zaman?

THY ve Emlak Konut’un beraber başlattığı Yenişehir Evleri Arnavutköy Projesi başvuru sürecinde son günlere girildi. İstanbul’da ev sahibi olmak için başvurularını tamamlayanların gözleri şimdiden “THY Emlak Konut projesi kura çekimi ne zaman?” sorusuna çevrildi. İşte THY Emlak Konut Arnavutköy projesi kura sonuçları isim listesi açıklanma tarihine ilişkin detaylar

THY ve Emlak Konut iş birliği ile gerçekleştirilecek olan Yenişehir Evleri Arnavutköy Projesi için başvurular 2 Haziran’da sona erecek. Başvuruların bitmesine kısa bir süre kalması sebebiyle THY Emlak Konut Projesi kura çekiliş tarihi gündemdeki yerini aldı. Peki, THY Emlak Konut Projesi Arnavutköy kurası ne zaman çekilecek? İşte THY Emlak Konut Projesi kura sonuçlarının açıklanacağı tarihe dair detaylar…

THY EMLAK KONUT ANAVUTKÖY KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

THY Emlak Konut Arnavutköy Yenişehir Evleri için kura çekimi tarihi henüz belli olmadı. Başvuruların sona ermesinin ardından kura çekilişi tarihinin resmi internet sitesi üzerinden duyurulması bekleniyor.

EMLAK KONUT BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kampanyaya İstanbul’da ikamet eden ve ilk kez ev sahibi olacak kişiler başvurabiliyor.

Emlak konut ve Toki de 1 yıl içerisinde devir yapılan sözleşmesinin olmaması gerekiyor.

İstanbul’da son 1 yıl içerisinde tapu devrinin yapılmamış olması gerekiyor.

Proje toplam konut sayısı üzerinden engelli vatandaşlarımıza %5, şehit ve gazi yakınlarına %5, gençlere %20 kontenjan ayrılacaktır.

Mücbir sebepler, durumlar hariç, 5 sene boyunca satış gerçekleşmeyecek

THY EMLAK KONUT PROJESİ BAŞVRUSU NASIL YAPILIR?

Yenişehir Evleri Arnavutköy Projesi için başvurular “https://kura.emlakkonut.com.tr/” adresi üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor. Gerekli bilgileri sisteme girip, tercih ettiğiniz daire planını seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

THY Emlak Konut projesinde başvuru ücreti bulunmamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz