20 Nisan 2024 Cumartesi
Ana SayfaGündem HaberleriThemoreConcept’ten yeni nesil mutfak deneyimi

ThemoreConcept’ten yeni nesil mutfak deneyimi

Legolas Mutfak Modeli sıcak bir atmosfer sunuyor

Banyo, mutfak dolapları, kapı ve dekorasyon alanında özgün tasarımlara imza atanThemoreConcept,Legolas Mutfak Modeliyleminimalizm ve gelenekselliği bir arada sunuyor.
Tüm yaşam alanları için her zevk ve ihtiyaca yönelik tasarım koleksiyonuna sahip olan ThemoreConcept, Legolas Mutfak Modeli ile modern mutfak anlayışını yeniden yorumluyor. Derin çekmeceleri, LED’li vitrini ve kapaklara entegre edilen gizli kulp çözümleri ile hem şık hem de fonksiyonel bir mutfak tasarımına imkan sunan Legolas Mutfak Modeli, mutfağın her köşesini maksimum düzeyde kullanmayı sağlıyor.
Dolap tasarımları ile işlevsel depolama alanları sunuyor
Kulpsuz tasarımı ve LED’li vitrini ile modern bir görünüm sunan Legolas Mutfak Modeli, açık raflar, derin raylı şişelik ve derin çekmeceler ile işlevsel bir kullanım sağlıyor. Boy dolap ve tavana dek uygulanabilen üst dolap seçenekleri ile kullanım hacmi artıran model, hem düz hem de ahşap yüzeylerle rahatlıkla uyumlanabiliyor. Mimarların önerdiği ceviz, ekru bej, kaşmir, sis gri ve RGS 3 vega renkleri ile öne çıkan model, yaşam alanlarının tasarımına göre özelleştirebilen geniş renk seçenekleriyle farklı beklentileri karşılayabilmeimkanı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz