30 Mayıs 2024 Perşembe
Ana SayfaGündem HaberleriThemore Concept,UNICERA Fuarındaydı

Themore Concept,UNICERA Fuarındaydı

Banyo, mutfak dolapları, kapı ve dekorasyon alanında özgün tasarımlara imza atan Themore Concept, 6-10 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen UNICERAUluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katıldı. Fuarda AllInOnekonsepti ile tasarladığı stil sahibi yaşam alanlarını sergileyen Themore Concept, sektör profesyonelleri ve dekorasyon tutkunlarıyla bir araya geldi.

Banyo ve mutfak alanında yaklaşık 40 yıllık tecrübe ve birikimini, son teknoloji ve sistemlerle bugüne taşıyan Themore Concept, seramik, mutfak ve banyo sektöründe en büyük ikinci ihtisas etkinliği olan nitelendirilenUNICERA Fuarı’nda 8. salon A02 no’lustandında ziyaretçilerini ağırladı. AllInOnekonsepti ile tasarlanan stil sahibi yaşam alanlarından oluşan stantta Themore Concept, özgün, ergonomik ve üst kalitedeki ürünleri ile dikkatleri üzerine topladı. Ziyaretçilere yönelik düzenlenen etkinlikte ise, ünlü şef HazerAmani Themore Concept mutfağında imza tatlarını hazırladı, püf noktalarına değindi.

“Yurt içi ve yurt dışından iş ortaklarımızla yüz yüze görüşme fırsatı bulduk”
Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Orge Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Geçgel,“2024 öncesi sektörle bir araya gelmek bizim için son derece heyecan vericiydi. UNICERA Fuarı, sektördeki öncü firmaları bir araya getirerek, inovasyon ve tasarım konusunda gerçek bir fırsat platformu sunuyor.Themore Concept olarak, bu prestijli fuarda yer almak ve en güncel tasarımlarımızı sunmaktan dolayı çok mutluyuz. Ziyaretçilerin standımıza gösterdiği büyük ilgi de, sektörde doğru bir yolda ilerlediğimizi ve müşteri beklentilerini başarıyla karşıladığımızın bir ispatı oldu. Ayrıca hem yurt içinden hem de yurt dışından iş ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz samimi ve verimli diyaloglar, sektörün nabzını daha yakından anlamamıza katkıda bulundu. Gelecekteki fuarlarda da yenilikçi ve özgün tasarımlarımızla var olmaya kararlıyız.” dedi.

Hem marka bilinirliğini artırma hem de işbirliği fırsatı sağlıyor
Avrasya’nın en büyük uluslararası fuar merkezi olan İstanbul Fuar Merkezi (IFM)’de gerçekleşen UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, hem Türkiye’den hem de seramik sektörüne yön veren dünyanın önde gelen firmalarından katılımla her yıl, yerli ve yabancı ziyaretçi sayısında ve ticaret hacminde yeni bir zirveye ulaşıyor.Sadece ürünlerin sergilendiği bir fuar olmanın ötesinde, sektör profesyonellerinin ve son trendlerin buluşma noktası olan etkinlik, katılımcılarına uluslararası arenada işbirliği ve ortaklık fırsatları sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz