23 Temmuz 2024 Salı
Ana SayfaDiğerDekorasyonThemore Concept, Sven ve Legolas banyo modelleri ile fonksiyonel bir kullanım sunuyor

Themore Concept, Sven ve Legolas banyo modelleri ile fonksiyonel bir kullanım sunuyor

Banyolar, günün yorgunluğunu attığımız, tazelenip enerji topladığımız bir alan olarak evimizin en önemli bölümlerinden biridir. Ancak, dar bir banyoya sahip olmak, işlevselliği ve konforu sağlama konusunda bazı zorluklar yaratabiliyor. Küçük banyoları daha kullanışlı hale getirmek için ise çeşitli depolama alanlarından renk seçimlerine kadar her şeyi özenle seçmek gerekiyor. Köşe ve gömme dolaplar banyoda daha fazla depolama alanı sağlayarak düzen oluştururken, aydınlatma sistemleri ve renk seçimleri ise daha ferah bir alan oluşturmaya yardımcı oluyor.

Günümüzde daha minimalist bir şekilde tasarlanan evlerde, banyolar da küçük ve dar olabiliyor. Küçük metrekareli banyoların dekorasyonunda duvar rengi, karo modeli ve rengi, banyo mobilyası ile aksesuar seçimi gibi üzerinde düşünülmesi gereken pek çok ayrıntı bulunuyor. Banyoları dekore ederken tasarıma ferahlık katan, yerden tasarruf sağlayan ve düzen kolaylaştıran tercihler bu alanların en elverişli şekilde kullanılmasını sağlayabilir.
Banyolarda en verimli depolama alanları
Dar ölçüye sahip banyolarda depolama alanı duvar rafları, aynalı dolaplar, lavabonun altındaki çekmeceler ve kapı arkasındaki askılıklar gibi akıllıca tasarlanmış depolama çözümleri ilk sıralarda yer alıyor. Çok amaçlı kullanılan mobilyalar hem alanı daha verimli gösteriyor hem de banyoya modern bir hava katıyor.Themore Concept’in Legolas kapak banyo modeli; derin çekmece ve açık depolama alanına sahiplavabo altı mobilyası, LED’li ve aynalı dolabı ile banyonun her köşesini maksimum düzeyde kullanmayı sağlıyor. Ahşap tasarımı ile şık bir görünüme sahip olan model, lavabo üstünde yer alan açık raflı dolabı ile kullanım hacmini de arttırıyor.
Kullanışlı alanlar yaratıyor
Themore Concept’in diğer bir koleksiyonu olan Sven ise; dar banyoları kullanışlı hale getirecek tasarımı ile banyo alanlarını daha ferah göstermeye yardımcı oluyor. Dikey sert çizgileri ve kulpsuz tasarımı ile şık bir görünüm oluşturan Sven Koleksiyonu; yuvarlak aynası, derin çekmeceye, açık ve kapalı depolama alanına sahip lavabo altı dolabı, açık raflı lavabo üstü dolabıyla fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. Yuvarlak aynası ve ayna arkasındaki aydınlatma ile banyoya derinlik katan koleksiyon, lavabo altı dolabının yanında bulunan açık bölme ile çamaşır makinesini kolayca depolamaya imkan sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz