The Bodrum EDITION 1 Haziran’da Açıldı!

The Bodrum EDITION, Tilkicik koyunda 1 Haziran 2020 tarihinde açıldı. Ortak kullanım alanlarda ne gibi önlemler alındı? Sosyal mesafe kuralı nasıl sağlanacak?

363

The Bodrum EDITION, yaz sezonu için hazırladığı programı ile Tilkicik koyunda 1 Haziran 2020 tarihinde açıldı.

2020 yazında üçüncü sezonuna başlayan The Bodrum EDITION, 108 konuk odası ve süiti, uluslararası üne sahip Perulu şef Diego Muñoz’un önderliğini yaptığı 2 restoranı ve ödüllü Spa’sı ile 1 Haziran’dan itibaren misafirlerine kapılarını açtı.

Otelin ana sosyal merkezlerinden biri olan BEACH CLUB, sezon açılışı için genişletildi.EDITION kokteylleri ile yeme, içme, eğlence ve sanat Beach Club’da bir araya geliyor.Akdeniz bölgesinin zenginliğinden ilham alan şık restoran Morena’da ise yenilenen menüsü ile misafirleri birbirinden lezzetli tatlar sunuyor.

The Bodrum EDITION’da otel misafirlerini, kaldıkları süre boyunca değişmeyen kişiye özel şezlong seçimi ve fiziksel temasa gerek kalmadan cep telefonları ile odaya girmelerini sağlayan bir uygulama gibi dijital yenilikler bekliyor. İyi yaşam odaklı misafirler ise sonsuz mavilikteki Akdeniz manzarası eşliğinde yapılan Yoga derslerine katılabilir, Yoga for Bad People tarafından hazırlanan In Room Yoga Channel’dan faydalanabilirler.

The Bodrum EDITION Sosyal Mesafeye ve Hijyene Verdiği Önemi Arttırdı
Otelde en üst seviyede dikkat edilen sosyal mesafe ve temizlik protokolleri ile virüs riskini minimuma indirmeyi hedefleyen The Bodrum EDITION’da temizlik görevlileri Nano teknolojiye sahip sertifikalı anti bakteriyel Clean Seal temizlik ürünleri ve ULV makinaları kullanıyor. Odalar bir sonraki misafirlerine teslim edilmeden önce 24 saat bekleniyor. Otelde bütün çalışanlar aralarında en az bir metre olacak şekilde sosyal mesafeye uyuyor.

Maske ve tek kullanımlık eldivenlerle hizmet veren görevliler; odalardan, restoranlara, plajdan asansörlere kadar tüm ortak alanlarda hijyen önlemlerini arttırdı.