Sinpaş Finans Şehir’de Evler Kişiselleşiyor

139

Sinpaş gayrimenkul sektöründe yine bir ilke imza atarak Custom – Made Homes’u hayata geçiriyor. Tarzını evine yansıtmak isteyenler için birçok özellik sunan Sinpaş, evleri zevklere göre kişiselleştiriyor.

Custom – Made Homes evler kişiselleşiyor ve sahibin istediği kimliğe bürünüyor. Renkli Elektronik eşya seçiminden duvar kaplamasına, hatta dış kapının rengine kadar tarzınızı evinize istediğiniz gibi yansıtabilme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.Enerji otomasyonundan parmak izi giriş sistemine, çocuk güvenlik kamerasından ankastre kahve makinesine kadar birçok özellikle evinizi akıllı eve dönüştürerek hayatınızı kolaylaştırabiliyorsunuz.

İsteğinize göre, Seç – Beğen – Kişiselleştir
Paketler, Akıllı Kitleme Çözümleri (kapıda parmak izi okuyucu), Enerji Otomasyonu, Çocuk Güvenlik Kamerası, Su Arıtma Sistemi, Ankastre Kahve Makinesi, Masaj Ünitesi gibi donanım seçenekleri sunarken, Renkli İç – Dış Kapılar, Renkli Elektronik Eşyalar, Çizilip – Silinebilir Duvarlar, Fonksiyonel Duvar ve Seperasyon Çözümleri, Duş Kabin Camı tasarımları tarz alternatifleri olarak öne çıkıyor.

Sinpaş Finans Şehir konut fiyatları ve teslim tarihleri
Sinpaş tarafından gerçekleştirilen Sinpaş Finans Şehir projesi 250 bin metrekare arsa üzerinde 2550 konut bulunuyor. 1+0’dan 4,5+1’e farklı konut tiplerinin bulunduğu projede konutların kullanım alanları 76 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiyor.Sinpaş Finans Şehir projesinde konutların fiyatları 649.874- TL – 1.787,560-TL (Kdv Hariç) arasında bulunuyor.Projede konutların teslimleri etaplar halinde olup,ilk teslim edilen konutlar Haziran 2019 (1. Etap ve 2. Etap) olurken, Haziran 2020 (3. Etap) Haziran 2021 (4. Etap-Rezidans) teslimleri tarihlerinde gerçekleşecek.

Finans Şehir’de Avrupa’da Yaşar Gibi
Bir yanı cadde bir yanı bahçe olan Finans Şehir projesi İstanbul’da Avrupa’yı yaşatacak ilk şehir projesi olarak öne çıkıyor. 2550 konuttan oluşan projede ayrıca home ofis, ticari alanlar, sınırlı sayıda villa ve 36 bin 500 metrekarelik dev bir şehir parkından oluşan konseptiyle ‘şehirli, modern, güncel ve seçkin’ bir yaşam sunuyor.

Gayrimenkulde bir ilk: Örnek Semt

2.Köprünün yanı bağlantı yolunda ve metro durağına komşu olan proje, gayrimenkulde bir ilk olan “örnek semt” konseptini hayata geçirdi. Sinpaş Finans Şehir, 36 bin 500 metrekarelik dev şehir parkı, piknik alanları, göletleri ve oturma terasları ile yeşillikler içinde keyifle vakit geçirme imkânı sunuyor. Proje sadece örnek semtiyle değil, uzun yürüyüş yolu, koşu ve bisiklet parkurları, sağlık kompleksleri, eğitim ve spor kompleksleri, şehir meydanı, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranları, ünlü markaların yer alacağı mağazaları ve Çarşı bölümü, Sinpaş Finans Şehir’de yaşamı çok özel ve konforlu kılıyor.