17 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaGündem HaberleriSilestone Sunlit Days, bahar coşkusunu evlere taşıyor

Silestone Sunlit Days, bahar coşkusunu evlere taşıyor

Sunlit Days koleksiyonu, bahar ruhunu Akdeniz’in sıcak renkleriyle buluşturuyor

 

Cosentino’nun doğal taş endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone’un ilk karbon nötr koleksiyonu Sunlit Days, baharın iç ısıtan renklerini evlere getiriyor. Akdeniz ve doğadan ilham alınarak tasarlanan Silestone Sunlit Days koleksiyonu, baharın yenilenen ruhunu, renklerinin pozitif enerjisiyle buluşturuyor.

 

Doğal taş endüstrisinde dönüm noktası olan ve birçok ödüle layık görülen Silestone’un ilk karbon nötr koleksiyonu Sunlit Days; doğanın ve baharın yenilenen ruhunu, renklerin enerjisiyle bir araya getiriyor. Faro White, Cincel Grey, Arcilla Red, Cala Blue ve Posidonia Green olmak üzere toplam beş renkten oluşan koleksiyon; Akdeniz yaşam tarzını, Akdeniz’in baskın renkleri ve hikayeleriyle birleştiriyor.

Silestone’un Posidonia Green rengi, Akdeniz’in yeşilinde huzurlu ve dingin bir yürüyüşe davet ederken, sadeliği ve saflığı simgeleyen Faro White, Akdeniz’in güneş vuran beyaz duvarlarında sakin bir akşamüstüne çağırıyor. Enerjisi en yüksek renklerden olan ve hayata dair birçok güzelliğin arka fonunda bulunan kırmızının tutku dolu ruhunu hissettiren Arcilla Red ise Akdeniz gecelerinde dansa davet ediyor. Gündüzleri güneşi hissettiren, akşamları serinleyen bahar havasını anımsatan Cincel Grey, dengeyi arayanlar için güzel bir alternatif oluştururken, Cala Blue denizin ve gökyüzünün masmavi ışıltılarında ruhları dinlendiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz