26 Mayıs 2024 Pazar

Şafak Özbir hamile!

Geçtiğimiz Haziran ayında nikah masasına oturan oyuncu Mesut Akusta ile Ali Özbir’in kız kardeşi Şafak Özbir’den müjdeli haber geldi. Şafak Özbir anne olacağı haberini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Geçtiğimiz yaz dünyaevine giren ünlü çiftten güzel haber geldi. Ünlü çiftten Özbir, Instagram hesabından bebek beklediklerinin haberini takipçileriyle paylaştı.

İşte Özbir’in o paylaşımı;

“Yeni yıla girerken… 2016’ya bazı teşekkürlerim var… Yaradan’a çok şükürlerim var..Sevdiğim insanla aile olabilmemi sağladığın için…13 Ekim’de yani tam doğum günümde anne olacağım müjdesini verdiğin için… Bununla beraber tüm sevdiklerime sağlık verdiğin için… Şimdi tam 16. haftada biraz rahat nefes alabilmişken herkesle paylaşmak istedim. Ama duygularımı paylaşayım dersem sanırım görene kadar yazabilecek kelime bulamıyorum,çok tuhaf bir mucize… İkimizde; şaşkın bir tebessümle,şükür ve tevekkülle Berfin Cano’nun geliceği günü bekliyoruz… Bundan sonrası içinde tüm dileğim herşeyin sağlıkla huzurla geçmesi,hem sevdiklerim,hem ailem,hem kalbi temiz herkes ve ülkem için”

Sabah

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz