19 Nisan 2024 Cuma
Ana SayfaGündem HaberleriPanasonic'in yangın algılama çözümleri güvenliği zirveye taşıyor

Panasonic’in yangın algılama çözümleri güvenliği zirveye taşıyor

Panasonic Electric Works Türkiye’nin sunduğu yangın algılama çözümleri, sadece yangınları tespit etmekle kalmayıp, acil durumlarda en güvenli yönlendirmeleri sunuyor. İnovatif teknolojilerle birinci sınıf koruma sağlayan EBLOne Yangın Algılama Paneli, sezgisel arayüzü, uygulama tabanlı menü sistemi ve otomatik kurulum özellikleri ile kurulum ve bakım işlemlerini kolaylaştırırken güvenlik sistemlerinde yeni standardı belirliyor.

Yangın algılama çözümleri alanında 35 yılı aşkın deneyime sahip olan ve 15 binin üzerinde kurulum gerçekleştiren Panasonic’in geliştirdiği teknolojiler yangınları tespit konusundaki yüksek başarı oranlarının yanı sıra, acil durumlarda en güvenli yönlendirmeleri sağlayarak birinci sınıf koruma sunuyor.

Panasonic’in yangın algılama çözümleri, yüksek doğruluk ve düşük yanlış uyarı oranlarıyla fark yaratırken, düşük kurulum maliyetini çarpıcı güvenilirlik düzeyi ile birleştiriyor, ayrıca kolay kurulum ve bakım imkanları sayesinde son kullanıcının karşılaşacağı tüm maliyetleri sistem ömrü boyunca minimize ediyor.

Panasonic Electric Works Türkiye’nin yeni nesil yangın algılama sistemi EBLOne, modern ve estetik tasarımıyla dikkat çekerken sezgisel arayüzü, uygulama tabanlı menü sistemi, otomatik kurulum özellikleriyle kurulum ve bakım işlemlerini kolaylaştırarak, güvenlik sistemlerindeki standartları bir üst seviyeye taşıyor.

Birçok ortamda kullanıma uygun

Kompakt boyutu ve modern tasarımı ile butik otellerden, küçük sanayi tesislerine ve okullara kadar birçok farklı ortamda kullanım için uygun olan EBLOne, renkli dokunmatik ekran ve entegre durum LED’leriyle kullanıcı dostu bir arayüz sunarak günlük işlemleri kolaylaştırıyor.

Yangın algılama çözümleri konusundaki güçlü uzmanlığını farklı sektörlerin özel ihtiyaçlarına yönelik çözümlerle birleştiren Panasonic, veri merkezlerinden lojistik sektörüne, sağlık kurumlarından eğitim alanına kadar geniş bir yelpazede kullanım seçenekleri sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz