17 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaDiğerDekorasyonÖdüllü Ruy Ohtake sıra dışı ve ince tasarımı ile dikkat çekiyor

Ödüllü Ruy Ohtake sıra dışı ve ince tasarımı ile dikkat çekiyor

Roca, Brezilyalı ünlü mimar RuyOhtake’nindoğadan ilhamla tasarladığıözel lavabo koleksiyonu ile kullanıcılara zarafet dolu bir deneyim sunuyor.Uluslararası Tasarım Ödülü (IDA) ve RedDotBest of the Best” Ödülüne layık görülenRuyOhtake Koleksiyonu, banyolardaözgün bir atmosfer yaratıyor.

Tasarımı günümüzün ihtiyaçlarına göre yeniden yorumlayan Roca, Brezilyalı efsanevi mimar RuyOhtake imzasını taşıyan özel lavabo koleksiyonu ile banyolarda fark katıyor.Roca’nınmalzemelerinyüzde 40’a kadar daha hafif üretilmesine olanak tanıyan son teknolojisi Fineceramic® ile hazırlanan ve dört farklı modelden oluşanRuyOhtake Lavabo Koleksiyonu;dalgaların kıvrımları, ufkun sürekli değişen çizgisi ve tasarımın en saf formu yumurta gibi organik formlardan ilham alıyor.

Zarif mat siyah tonuyla banyolara yeni bir boyut kazandırıyor
Modern tasarımın estetik bir ahenkle buluştuğu koleksiyon; tezgâh üstü lavabo serisinden oluşuyor. İnce ve estetik bir tasarıma ulaşmak için 5mm kalınlığında,geleneksel malzemelere göre yüzde 40 daha hafif ve yüzde 30 daha dayanıklıolan koleksiyon; beyaz, mat beyaz, inci, onyx, bej ve kahve renkleri ile tüm banyo tasarımlarına uyum sağlıyor. Ayrıca, geleneksel siyahın zarif mat tonuyla banyo alanlarınayeni bir boyut kazandıran koleksiyon, modern bir tasarım oluşturuyor.

Ödüllü koleksiyon
RuyOhtake’ninyumurtanın organik formundan ilham alarak tasarladığı RuyOhtake Lavabo Koleksiyonu, Uluslararası Tasarım Ödülü (IDA) ve Prestijli Tasarım Ödülü RedDotTasarım Ödüllerinden “Best of the Best” ödülünü almaya hak kazandı. Roca’nın Savana tezgâhları ile tamamlanan RuyOhtake lavaboları, bir makyaj ünitesine alternatif olarak kullanıcıya modern ve açık bir saklama alanı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz