22 Temmuz 2024 Pazartesi
Ana SayfaGündem HaberleriODE Yalıtım’dan Çorlu’daki kreş inşaatına destek

ODE Yalıtım’dan Çorlu’daki kreş inşaatına destek

ODE Yalıtım, Çorlu Belediyesi tarafından hayırseverlerin katkıları ile yapım çalışmalarına başlanan“Emine-Ali Yeter Gündüz Bakımevi ve Kreş” inşaatınıntüm ısı yalıtımı ihtiyacını “ODE Isıpan” ile karşıladı.Döşeme, çatı, duvar, kolon ve kirişlerin ısı yalıtımında kullanılan ekstrüdepolistren esaslı bir ısı yalıtım malzemesi olan ODE Isıpan, bünyesine su almıyor ve yoğuşmayı önlüyor.

1996 yılında Çorlu’da açtığı ilk fabrika ile üretici kimliğine kavuşan ODE Yalıtım, bu bölgede yapılan çeşitli çalışmalara da destek veriyor. ODE Yalıtım bu kapsamda Çorlu Belediyesi tarafından hayırseverlerin katkıları ile Cemaliye Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde yapılan“Emine-Ali Yeter Gündüz Bakımevi ve Kreş”inşaatının tüm ısı yalıtımı malzemesi ihtiyacını karşıladı.

Kreşin inşaatında kullanılan ekstrüdepolistren esaslı bir ısı yalıtım malzemesi ODE Isıpan;döşeme, çatı, duvar, kolon ve kirişlerin yalıtımını sağlıyor. Yüksek basma ve eğilme mukavemeti sayesinde zaman içinde kalınlığı değişmeyen ürün, kapalı gözenek yapısıyla da bünyesine su almıyor. Optimum su buharı difüzyon direnç katsayısı iseyoğuşmayı önlüyor. Ürünün bu özellikleri, kreşin iklim koşullarından etkilenmesinin önüne geçerek, konforlu bir ortam oluşturulmasını sağlayacak.

ODE Isıpan, şirketin diğer yalıtım malzemesi ürünlerinde olduğu ürünün tüm çevresel etkilerini ve karbon ayak izini şeffaflıkla beyan edenEPD Belgesi’ne sahip. Ürün ayrıca sağlığa ve çevreye zararlı HBCD kimyasalı içermiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz