24 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaGündem HaberleriNG KÜTAHYA SERAMİK ORTADOĞU’NUN EN BÜYÜK YAPI FUARINA KATILDI

NG KÜTAHYA SERAMİK ORTADOĞU’NUN EN BÜYÜK YAPI FUARINA KATILDI

NG Kütahya Seramik, Orta Doğu’nun en büyük yapı fuarı olan Dubai Big 5’da birbirinden farklı ebat, renk ve desen seçeneğinden oluşan fuar koleksiyonunu sergiledi.Ürün portföyüne yeni eklediği 160×320 cm NG Stone serisininilk yurtdışı lansmanını Dubai fuarında gerçekleştirdi.

NG Kütahya Seramik, 4-7 Aralık tarihleri arasında düzenlenen ve Orta Doğu’nun en büyük yapı fuarı olan Dubai Big 5’ekatılım sağladı. NG Kütahya seramik ikinci kez katılım sağladığı fuarda, farklı doku, renk ve boyutlara sahip koleksiyonu ile yeni yılın trendlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

NG Stone estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor
NG Kütahya Seramik, fuarda Türkiye’den sonra yurtdışında ilk kez tanıttığı 160×320 cm ebatlarındaki NG Stone seramik koleksiyonuyla dikkat çekti. NG Stone, iç ve dış mekanlarda, lavabo ve tezgah gibi çeşitli alanlarda kullanılabilme özelliği ile öne çıkıyor.NG Stone serisinin öne çıkan diğer özellikleri ise kolay temizlenebilirliği, hijyenik yüzeyi, farklı yüzey seçenekleri, geniş kullanım alanı, lekelenmeye ve kimyasallara karşı dirençli yapısı, termal şok, nem, UV ışınları, çizilme ve aşınmalara karşı son derece dayanıklı olması. NG Stone, estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek kullanıcılarına uzun ömürlü ve şık bir seramik deneyimi sunuyor.

Tasarımda sınır tanımayan yaklaşımıyla dünyanın pek çok ülkesine ürünlerini ihraç eden NG Kütahya Seramik, Dubai Fuarında NG Stone serisinin yanı sıra en yeni koleksiyonları arasında yer alan 3DS, Stardust ve SoftMatt serilerinin de tanıtımını gerçekleştirdi.
Seramikte inovatif yaklaşım
NG Kütahya Seramik’in inovatif üretim teknikleri kullanılarak ürettiği bu koleksiyonlar, DDG teknolojisi sayesinde seramik yüzeylere üç boyutlu, ışıltılı ve ipeksi dokular kazandırıyor. 3DS koleksiyonu, mermer dokularından esinlenerek mekanlara derinlik ve hareket katıyor. StardustEffect koleksiyonu ise yıldızların ışıltısını yansıtan renk tonları ve kristal efektleriyle yaşam alanlarını aydınlatıyor. SoftMatt koleksiyonu da yumuşak dokusuyla mekanlara ipeksi bir dokunuş sunuyor.

İnovatif ebatlı ve farklı tasarımlı yüzlerce yer ve duvar karosu, sırlı porselen karo, teknik granit seramik üretimiyle sektörün öncü markaları arasında yer alan NG Kütahya Seramik, üretiminin tamamını Kütahya’da yer alan fabrikalarında gerçekleştiriyor. Ürünleri dünyanın dört bir yanında beğeni ile kullanılan NG Kütahya Seramik katıldığı uluslararası fuarlar ile de etki alanını genişletiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz