25 Haziran 2024 Salı
Ana SayfaGündem HaberleriNewjoy, 2017 İSMOB'a katılıyor!

Newjoy, 2017 İSMOB’a katılıyor!

Yenilikçi tasarımları, kaliteli üretimi ve ürün çeşitliliği ile 40 ilde 70 mağazaya ulaşarak hızlı bir büyüme gerçekleştiren Newjoy, 10 – 15 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek İSMOB Fuarı’na iddialı bir ürün gamıyla katılıyor.

 

Yenilikçi tasarımları, kaliteli üretimi ve ürün çeşitliliği ile 40 ilde 70 mağazaya ulaşarak hızlı bir büyüme gerçekleştiren Newjoy, 10 – 15 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek İSMOB Fuarı’na iddialı bir ürün gamıyla katılıyor. Mobilya fuarının bebek ve genç mobilyasına yoğunlaşan en büyük markası olarak öne çıkan Newjoy, 3. salon, 335 nolu stantta yeni konseptini ve yenilikçi tasarımlarını ilk kez sergileyecek.

Uluslararası kalite standartlarında üretim yaparak ürün çeşitliliği ve tasarım çizgisiyle rakiplerinden ayrılan Newjoy, bebek ve genç mobilyasında uzman marka kimliği ile dünya trendlerini yakından takip ederek özgün ve şık tasarımlar geliştiriyor. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan marka, yeni yaşam tarzlarına entegre fonksiyonel mobilyaları ile sektörde öne çıkıyor. Konsept mağazalarıyla da ayrıcalıklı bir alışveriş keyfi yaşatan Newjoy, ürün gruplarıyla uyumlu halı, perde ve aydınlatma gibi tamamlayıcıları ve şık aksesuarları mağazalarında satışa sunuyor.

Liva, Butterfly, Ocean Takımları ve Oyun Parklı Ranzalar İSMOB’ta görücüye çıkacak…
Bebek ve genç grubuna ait ‘Liva, Butterfly, Ocean’ takımlarını ilk kez İSMOB’da sergileyecek olan Newjoy, 2017 koleksiyonu ile oldukça iddialı…

Mobilyada moda algısı yaratan özgün ve yenilikçi yaklaşımıyla inovatif bir tasarıma imza atan marka, bebek odaları için tasarladığı üstü yatak altı oyun alanı olan ‘oyun parklı ranzalarıyla’ sektörde rakiplerinden ayrılacak.

Newjoy, yeni konsepti ile sektörde iddialı…
İSMOB’ta 3. salon, 335 nolu stantta yeni konseptine ait ilk koleksiyonlarını tanıtacak olan Newjoy, yeni ürün gamı ile de sektörün güçlü aktörlerinden olmayı hedefliyor. Üretim ve perakendecilik deneyimini farklı bir segmente taşıyan Newjoy, yeni konsepti ile bebek ve genç mobilyasında kısa zamanda edindiği başarıyı daha üste taşımayı planlıyor. Teknolojik altyapısı, ürün çeşitliği ve kaliteli hizmet anlayışıyla kısa sürede büyüyen marka, bu konseptiyle sektörün tasarımları ile fark yaratan markası olarak öne çıkacak.

Bunun yanında dijital uygulamalara da ciddi bir yatırım hazırlığı içinde olan marka, mobilya sektörüyle teknolojiyi buluşturacak. İnovatif çalışmalarıyla, kurguladığı yazılım ve özel uygulamalarla müşterilerin dijital ortamda hayal ettikleri odaları tasarlamaları sağlanacak.

Newjoy, 30 ülkede, 100 şehirde ve 150 noktada
Şu an 30 ülkede, 100 şehirde, 150 noktadan gençlere ve ebeveynlere ulaşan Newjoy, 2017’de yatırım ve istihdamını artırmayı hedefliyor. Yurt içinde 40 ilde 70 konsept mağazası bulunan marka, bu yıl yurt içinde 14, yurt dışında 10 konsept mağaza daha açacak. Newjoy, beş yıllık süreçte mağaza sayısını yurt içinde 150’ye, yurt dışında 40’a ulaştırmayı planlıyor.

Yeni konseptine yönelik mağazalaşma çalışmalarına da başlayan marka, öncelikle büyük şehirlerde, büyük metrekareli mağazalarıyla Haziran ayına kadar 10 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz