MIPIM 2018 Fuarı Kapılarını Açtı

680

MIPIM 2018 fuarı bugün kapılarını açtı. Gayrimenkul dünyasını bir araya getiren dev fuar 16 Mart’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak…

Dünyanın en önemli fuarlarından MIPIM 2018 fuarı bugün kapılarını açtı. Fransa’nın Cannes kentinde gerçekleşen fuarda İTO’nun kurduğu İstanbul Çadırı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki tarafından açıldı.

MIPIM 2018’de 100 ülkeden 3 bin 100 firma, 5 bin yatırımcı, 3 bin 800 CEO ve üst düzey profesyonel ve 24 bin 200 ziyaretçi yer alıyor. Türkiye’den ise 250 şirket ve 700 ziyaretçi fuarda yerini aldı.

İTO 685 metrekarelik İstanbul Çadırı ile bu yıl dördüncü kez fuarda bulunuyor. İTO Başkanı Öztürk Oran, “Yatırım deryasında İstanbul rüzgarı esiyor. MIPIM’de de bunu çok net şekilde görüyoruz” dedi.

Öztürk Oran, “İstanbul olarak MIPIM’de önemli bir aktör olarak öne çıkıyoruz. İstanbul’u, eşsiz güzelliğine ve köklü tarihine en uygun şekilde tanıtıyoruz. İstanbul’un kapıları kazanca ve iyi bir yaşama açılıyor. Bu noktada, devletimizin ve kamu kurumlarımızın iş dünyasını teşvik etmesi sadece sektörü değil, Türkiye’yi büyütmeye devam ediyor” ifadesini kullandı.

MİPİM 2018 KATILIMCI LİSTESİ

Stand ile Katılan Firmalar
– LAL DEĞERLEME
– TSKB
– TYD
– ESAS
– IMIB
– PAŞAYİĞİT
– Proplan
– Elemeği
– 2Design
– GAD
– BOYTORUN
– ITO
– Çelen
– Türk Seramik
– BIG

İTO Çadırı İçinde POD Alan Firmalar
– MUUM MİMARLIK
– EMLAK KONUT
– KURULUŞ – SERSİM
– OYAK İNŞAAT
– FUZUL YAPI
– T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
– T.C. BAŞBAKANLIK YATIRIM DESTEKLEME VE TANITIM AJANSI
– AREMAS
– HALK GYO
– TEKNİK YAPI
– TAHİNCİOĞLU

Fuara Katılan Belediyeler
– İstanbul Büyükşehir Belediyesi
– Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
– Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
– Hatay Büyükşehir Belediyesi
– Sivas Belediyesi
– Beyoğlu Belediyesi