MESA Projelerinde 0,64 Faiz Oranı Kampanyası Başladı

MESA projelerinde 0,64 faiz oranı kampanyası başladı. MESA kampanyasında hangi projeler bulunuyor? Kampanyada hangi şartlar var?

2712

MESA’nın İstanbul’daki MESA Çubuklu 28, MESA Orman, Mesa Koz, Mesa Cadde, Yeşilyaka Koru, Yeşilyaka Su ve Ankara’daki Park Mozaik projelerinde 0,64 faiz oranı kampanyası başladı.

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası ile katılım bankalarının konut kredisi faiz oranlarında indirime gitmesi ile ilgi yoğunlaştı. Konut faizlerindeki indirim ve ödeme kolaylığı fırsatı,konut sektörünün 50 yıllık güvenilir markası MESA projelerinden ev almak isteyenlere avantajlı fırsatlar sunuyor.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’ın yanı sıra katılım bankalarından Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım’ın birinci el/sıfır konut alımlarında konut kredisi için sağladığı imkan konutta tercihini MESA’dan yana kullanmak isteyenleri harekete geçirdi. Bankaların, müşteri başına verilebilecek kredi miktarı İstanbul ve Ankara’da krediye konu olacak konutlar için 750 bin TL ile sınırlı olurken MESA kampanya kapsamında her projesine ayrı imkanlar sağlıyor.

MESA Çubuklu 28’in Bahçeli Villa Blokları Satışa Çıktı
MESA, Çubuklu’daki bahçeli villa bloklarının teslime hazır olduğu MESA Çubuklu 28,sadece 80 bağımsız bölüm ve 1 ticari alanı ile butik bir yaşamın kurgulandığı proje.3+1’den 6+2’ye kadar farklı seçeneklerle bahçeli villa blokların da satışa çıktığı MESA Çubuklu 28’de; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 flat ve dubleks daire seçenekleriyle toplam 80 bağımsız bölümde hayat başladı.

Kampanya kapsamında MESA Çubuklu 28’de birinci el/sıfır konut alımlarında konut kredisi için 12 ay ödemesiz olmak üzere 180 aya varan vade ve aylık 0,64 faiz imkanı tanınıyor.

MESA Orman: “En İyi Konut”
İstanbul’un nefes alan noktalarından Beykoz Çubuklu’da yükselen MESA Orman, doğal göl ve ormanın yanı başındaki konumunda bulunuyor.Az katlı yatay mimari tasarıma sahip bloklarda sadece 219 daire ile butik ve özgün bir yaşam sunan MESA Orman’da büyüklükleri 125 ile 300 metrekare arasında değişen 2+1’den 6+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

Kampanya kapsamında MESA Orman’da birinci el/sıfır konut alımlarında konut kredisi için 12 ay ödemesiz olmak üzere 180 aya varan vade ve aylık 0,64 faiz imkanı tanınıyor.

Mesa Koz
MESA KOZ’un yüksek standartlı home ofisleri ise tarihi yarımada manzarasına hâkim, kişiye özel tasarım esnekliği sunan ve ferahlık hissi veren 67 metrekare ile 1373 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Mesa Koz,yarım kat ve tam kat home ofis seçeneklerinin de sunulduğu Mesa Koz’da, home ofisler Mayıs 2021’de teslim edilecek.

Kampanya kapsamında home ofis alımlarında 180 aya varan vade ve aylık 0,64 faiz imkanı tanınan Mesa Koz’da %5 peşinat ile ödemeler teslimde başlayacak.

MESA CADDE
MESA, ASLAN YAPI ve CABA ortaklığındaki MESA CADDE yaşamı, alışverişi, denizi ve doğayı aynı caddede buluşturan 6 ile 16 kat arası yükseklikteki 4 konut bloğu bulunduğu proje. MESA CADDE, 1+1’den 4+1’e kadar uzanan tip ve 76 metrekare ile 229 metrekare arasında değişen faklı büyüklükte zengin daire çeşitliliği ile her ihtiyaca karşılık veriyor.

Kampanya kapsamında MESA Cadde’de birinci el/sıfır konut alımlarında konut kredisi için 12 ay ödemesiz olmak üzere 180 aya varan vade ve aylık 0,64 faiz imkanı tanınıyor.

Yeşilyaka Projeleri Villa Yaşamını Tercih Edenleri Bekliyor
Hem doğanın hem de yaşamın tam ortasında bulunan Yeşilyaka Koru projesi 173 villanın konumlandığı özel korusu, 180 bin metrekarelik peyzaj alanı, gölet manzarası ile ayrıcalıklı bir yaşam imkânı sunmaya devam ediyor.MESA ve NUROL’un Yeşilyaka ortak projesi olarak gerçekleştiriliyor.

Kampanya kapsamında Yeşilyaka Koru’da birinci el/sıfır konut alımlarında konut kredisi için 180 aya varan vade ve aylık 0,64 faiz imkanı tanınıyor.

Ayrıca,kampanya kapsamında bulunan Yeşilyaka Su’da birinci el/sıfır konut alımlarında konut kredisi için 180 aya varan vade ve aylık 0,64 faiz imkanı tanınıyor.

Park Mozaik
Park MOZAİK, hemen teslim 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede sunduğu yaşam olanaklarıyla başkentlilerin büyük ilgisini görüyor. Proje, özgün peyzajı, masmavi göleti, özel temalı 9 meydanı, avluları, mozaikli yolları, spor alanları, hobi odaları ve farklı zevklere hitap eden tüm çeşitliliği ile yaşamı, mutluluğun renklerine boyuyor.

Kampanya kapsamında Park Mozaik’de birinci el/sıfır konut alımlarında konut kredisi için 180 aya varan vade ve aylık 0,64 faiz imkanı tanınıyor.