23 Temmuz 2024 Salı
Ana SayfaGündem HaberleriMESA Bodrum DEMİRBÜKÜ Ev Sahipliğinde Sanat ve Lezzet Bir Arada

MESA Bodrum DEMİRBÜKÜ Ev Sahipliğinde Sanat ve Lezzet Bir Arada

Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Demirbükü’nde yer alan ve “Private Luxury” yaşam konseptini Bodrum’a taşıyan MESA Bodrum Demirbükü, sahilinde iki yeni ve heyecan verici mekanını hayata geçirerek ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

MESA tarafından “en iyi”yi hayata geçirmek üzere tasarlanan ve denize sıfır konumu, doğal coğrafyası ile uyumlu mimarisi ve sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle Bodrum’da her mevsim yaşanabilir bir yaşam konsepti sunan MESA Bodrum Demirbükü sakinleri ve ziyaretçileri, Salon Cuma’nın seçkin menüsünün ve Bodrum’un tüm güzelliğini barındıran eşsiz manzarasının keyfini bir arada çıkarabilecekler.

Salon Cuma: Gastronomik Bir Deneyim

14 Haziran’da kapılarını açan Salon Cuma, MESA Bodrum Demirbükü’nün en yeni restoranı olarak sahilde konumlanıyor. Modern ve yenilikçi mutfağıyla dikkat çeken Salon Cuma, deniz manzarası eşliğinde eşsiz lezzetler sunacak. Hem proje sakinlerini hem de dışarıdan gelen misafirleri ağırlayacak olan deniz manzaralı restoran, haftanın her günü 10.00 – 01.00 saatleri arasında hizmet verecek. Restoranda ayrıca otopark ve vale hizmeti de sağlanacak.

Mesa Bodrum Art Galeri: Sanat ve Doğanın Buluşma Noktası

Salon Cuma’nın içerisinde, Türkiye’nin önde gelen galerilerinden MERKUR, Martch Art Project ve Pi Artworks iş birliğiyle 1 Temmuz- 15 Eylül 2024 tarihleri arasında “Music to My Eyes Vol:2” sergisiyle sanatseverleri buluşturacak. Sergi, heykelden tuvale, dijital sanattan cam sanatına kadar farklı medyumlardan eserler sunacak. Sergide Osman Dinç, Nancy Atakan, Özer Toroman, Bence Magyarlaki, Merve Morkoç, Antonio Cosentino, Kezban Arca Batıbeki, Ekrem Yalçındağ, Evren Sungur, Ahmet Duru, Yusuf Aygeç, Nilay Özenbay, Mustafa Aykurt, Ardan Özmenoğlu, Hakan Yılmaz, Leo Lunatic, Şeyda Cesur, Dilara Akay ve Furkan Depeli gibi sanatçıların eserleri yer alacak. Kıyıda bahçe içinde konumlanan sanat galerisi, sanat eserlerini Bodrum’un doğal güzellikleriyle bir araya getirerek ziyaretçilerine benzersiz bir atmosfer sunacak. Bu iş birliği sayesinde MESA Demirbükü, yaz aylarında farklı etkinliklerle sanatı doğanın içinde yaşatacak.

Doğanın içinde lüks ve konforlu bir yaşam sunarak doğayla güçlü ilişkiler kurmayı mümkün kılan ve sürdürülebilir mimarisiyle dikkat çeken MESA Bodrum Demirbükü, İkonik Mimari kategorisinde Iconic Awards ödülüne layık görüldü. Salon Cuma, MERKUR, Martch Art Project ve Pi Artworks’ün proje içerisinde yer almasıyla birlikte MESA Bodrum Demirbükü ziyaretçileri, lezzetli yemekler, kaliteli hizmet ve sanatla iç içe huzurlu bir ortamda MESA farkını deneyimlemeye devam edecekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz