Mavera Comfort Daire Fiyat Listesi 03/2020

Mavera Comfort projesinin bugün lansmanı yapılarak konut satışlarına başladı. Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat ortaklığı ve Başakşehir Belediyesi gelir ortaklığı ile hayata geçirilen Mavera Comfort projesi Başakşrhir'de bulunuyor. Mavera Comfort projesinde daire fiyatları açıklandı.

7376

Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat ortaklığı ve Başakşehir Belediyesi ile gelir paylaşımı modeliyle gerçekleşen Mavera Comfort projesi bugün satışa sunuldu.Satışa sunulan Mavera Comfort projesinde daireler lansman fiyatları belli oldu.

Makro İnşaat ve Akyapı ortaklığı ile İstanbul Başakşehir bölgesinde bulunan Mavera Comfort projesinde 750 konut bulunuyor.Mavera Comfort projesi 65 bin metrekarelik alan üzerinde, zemin + 9 katlı bloklar halinde toplam 750 konut bulunuyor.

Mavera Comfort projesinde daireler 590 Bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Türkiye’de bulunan ilk “Deprem izolatörü” bulunan Mavera Comfort konut projesinde 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 nitelikli toplam 750 konut bulunuyor.

Mavera Comfort daire fiyat listesi

Mavera Comfort konut projesinde yer alan konutların güncel fiyat listesi açıklandı. Projede yer alan 2+1 evlerin satış fiyatı 590 Bin TL’den başlangıç gösterirken, 3,5+1 daire seçeneği fiyatları 875 Bin TL, 4,5+1 dairelerin satış fiyatı ise 1.117 Bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Mavera Comfort projesi lokasyon bilgileri;

Mavera Comfort projesi,Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine 3 dk mesafede, Metroya 1 dk mesafede, İstanbul Havalimanına 25 dk, Başakşehir Millet Parkı’na 5 dk mesafede özel bir lokasyonda bulunuyor.

Mavera Comfort yeni kampanya linki;

https://maveracomfort.com/