16 Nisan 2024 Salı
Ana SayfaGündem HaberleriLİBYA'NIN YILDIZ PROJESİ, SAGİST GROUP İMZASIYLA YÜKSELİYOR

LİBYA’NIN YILDIZ PROJESİ, SAGİST GROUP İMZASIYLA YÜKSELİYOR

Sagist Group, Libya’da 140 milyon dolarlık yatırımla yeni bir projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Group, Bingazi’de konumlanacak olan bu girişimde 400 lüks otel odası ve 12 bağımsız villa ile müşterilerine eşsiz bir tatil deneyimi sunacak.

 

Sagist Group, dünya çapında bir cazibe merkezi yatırımı için harekete geçti. Group, Libya’nın ikinci büyük şehri Bingazi kıyılarını bir dünya harikası haline getirecek bir projeye imza atıyor. Ortaklarıyla birlikte projeye start veren Sagist Group, bölgeye değer katacak, lüks ve konforun sınırlarını zorlayacak otel ve villa kompleksini hayata geçirmek için çalışmalarını hızlandırdı.

 

Projenin modern mimarinin zarafeti ile doğal güzelliklerin iç içe geçtiği, eşsiz bir tatil deneyimi sunmayı hedeflediğini belirten Sagist Group CEO’su Metin Durmaz, projenin 140 milyon dolarlık bir yatırım ile hayata geçirileceğini vurguladı. Projenin 3 yıl içinde tamamlanmasının hedeflendiğine de dikkat çeken Durmaz, “Bu dev yatırım, lüksü yeniden tanımlayacak. Tesiste, 400’ü aşkın lüks otel odası ve 12 bağımsız villa ile misafirlere unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Projenin Libya’nın kalkınma sürecine önemli bir katkı sağlayacağını da umuyoruz’ diye konuştu.

 

Yatırımcıların Odak Noktası Olacak

Görkemli proje, sadece lüks ve konfor arayanların değil, aynı zamanda Avrupalı yatırımcıların da ilgi odağı olacak. Libya’nın yeniden canlanma sürecine katkıda bulunacak olan bu yatırım, Sagist Group öncülüğünde ülkenin turizm ve ekonomik kalkınmasına önemli bir ivme kazandıracak.

 

Eşsiz Tatil Deneyimi Sunacak

Proje tamamlandığında misafirler, otel odalarından ve villalardan başlayarak, sosyal alanlara, lezzet duraklarına, eğlence mekanlarına ve doğa ile iç içe aktivite alanlarına kadar, her köşede özel olarak tasarlanmış deneyimlerle karşılaşacak. Deniz kenarındaki şık restoranlardan, huzur dolu barlara, serin sularıyla davetkar havuzlardan, doğal yaşamı keşfetme fırsatı sunan hayvan çiftliğine kadar her detay, konuklarına eşsiz bir tatil vaat ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz