21 Temmuz 2024 Pazar
Ana SayfaDiğerDekorasyon‘Konfor Zamanı’na Geri Sayım

‘Konfor Zamanı’na Geri Sayım

Sektördeki 45 yıllık tecrübesiyle,Türkiye’nin en köklü mobilya ve yatak markalarından biri olan Konfor Mobilya,23-28 Ocak 2024 tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleşecek Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda, toplamda 750 metrekareyi bulan standıyla yerini almaya hazırlanıyor.

Avrupa’nın en büyük; katılımcı ve ziyaretçi sayısı en yüksek fuarlarından biri olan İstanbul Mobilya Fuarı’nda global trendleri yansıtan; özgün ve yenilikçi koleksiyonunu sergileyecek olan Konfor Mobilya; “Şimdi Konfor Zamanı” mottosu ile tüm yatırımcıları standına davet ediyor.
Konfor Zamanı
Konfor Mobilya Satış ve Pazarlama’dan sorumlu Genel Müdür YardımcısıAkın Can, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu fuarda trendlere öncülük edecek koleksiyonumuz ve beraberinde marka gücümüzle desteklediğimiz yatırım stratejimizle yatırımcı adaylarımız ile buluşacağımız için çok heyecanlıyız. Çok net ifade edebilirim ki, 2024 yılı ‘Konfor Zamanı’ olacak.”
2024 yılının gerek Konfor markası gerek yatırımcılar için yeniliklerle dolu ve karlılığın arttığı bir yıl olacağını ifade eden Can, “2024 yılında Turquality destekli markamıza globalde25, Türkiye’de 100 yeni mağaza eklemeyi hedefliyoruz. İstanbul Mobilya Fuarı’nın yeni yatırımcılarla buluşmamız adına bizler için kilit bir nokta olduğunu düşünüyoruz. Karlı bir iş ortaklığı ile yatırımlarının karşılığını global ölçekte almayı hedefleyen tüm yatırımcıları mutlaka standımıza bekliyoruz.” şeklinde konuştu.
İstanbul Mobilya Fuarı, bu yıl 23-28 Ocak tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleştirilecek.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz