17 Haziran 2024 Pazartesi
Ana SayfaGüncel KampanyalarİSTANBUL’UN YENİ YALILARI HIZLA YÜKSELİYOR! MERCAN TUZLA VESEN YALILARI!

İSTANBUL’UN YENİ YALILARI HIZLA YÜKSELİYOR! MERCAN TUZLA VESEN YALILARI!

Vesen Yapı’nın Tuzla’da hayata geçirdiği Mercan Tuzla VesenYalıları’nda inşa çalışmaları hızla devam ediyor. Yalı dairelerinin kaba inşaatı yüzde 70 seviyelerine ulaşıldı. Eşsiz konumuyla markalı konut projelerine yeni bir yaklaşım getiren Mercan Tuzla Vesen Yalıları, “İstanbul’un Yeni Yalı Daireleri” olarak nitelendiriliyor.

Tuzla’nın en gözde yerleşim noktalarından Mercan’da, denize sıfır konumda yer alan VesenYalıları’nda kaba inşaat yüzde 70 seviyesine geldi.

T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı kuruluşu İller Bankası güvencesi ve Vesen Yapı’nın yatırımlarıyla hayata geçirilen Mercan Tuzla VesenYalıları, ileri teknoloji ve mühendislikle inşa ediliyor.

MUHİTTİN PALAZOĞLU; “YALI DAİRELERİNİN İNŞA ÇALIŞMALARI TAKVİMİMİZ DOĞRULTUSUNDA İLERLİYOR”

Vesen Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Palazoğlu; “Tuzla’nın en değerli ve nezih yerleşim alanlarından Mercan’da hayata geçirdiğimiz Vesen Yalıları projemizde inşa faaliyetlerimiz takvimimiz doğrultusunda ilerliyor. Yalı dairelerinin kaba inşaatı yüzde 70 seviyelerine ulaştı. Mavi ve yeşille bütünleşen konsepti ve mimarisiyle bölgede örnek teşkil edecek nitelikli bir projeye imza atıyoruz. Vesen Yalıları ile bölgeye katma değer sağlarken, oturumcusuna da keyifli bir yaşam alanı ile karlı bir yatırım imkanı sunuyoruz.” dedi.

40 BİN 795 METREKARE ALAN ÜZERİNDE SADECE 158 ÖZEL YALI DAİRESİ YER ALACAK

Tuzla’nın en değerli noktası Mercan’da, 40 bin 795 metrekare alan üzerinde yükselen projede tamamı lüks donatılara sahip158 yalı dairesi yer alıyor.

Mercan TuzlaVesen Yalıları denizden ulaşım ayrıcalığıyla, yeşille iç içe konumu ve bir adımda denize ulaşabilme imkanıyla İstanbul’da benzersiz bir yaşam fırsatı sunuyor.

ÖZEL ÖDEME AVANTAJLARI SUNULUYOR
3,5+1’den başlayan geniş ve ferah yalı dairelerinin yer aldığı projede fiyatlar ise 1 milyon 259 bin dolardan başlıyor.

Kişiye özel ödeme planlarının sunulduğu projede peşin ödemelere de avantajlar sağlanıyor.

TESLİMLER MART 2024’TE YAPILACAK
İstanbul’da denize sıfır konumu ile ayrıcalıklı bir yalı yaşamı sunan Mercan Tuzla VesenYalıları’ndateslim tarihi ise 2024 yılının mart ayı olarak belirtiliyor.
Genişkullanım alanlarına sahip yüksek tavanlı daireleri, ferah balkonları, dairelere özel teras ve bahçe alanları, geniş yeşil alanları, zengin sosyal tesisleri, akıllı ev sistemleri gibi detaylara sahip projede, 3,5+1’den 5,5+1’e kadar farklı tiplerde yalı daireleri yer alıyor. Yatay düzlemde tasarlanan projedeki bloklar zemin + 3 kattan oluşuyor. Daireler deniz ve peyzaj manzarasına hakim konumlandırılıyor.
İnsan ve çevre odaklı yatay mimarisiyle bölgeye modern bir çizgi katan Mercan Tuzla Vesen Yalıları, bir tarafında sahil şeridiyle, diğer tarafında ise yeşil alanlarıyla yatay bir düzlemde bütünleşiyor. Dairelerin deniz ve peyzaj manzarasına hakim olduğu proje denizden ulaşım ayrıcalığıyla da benzersiz bir niteliğe ulaşıyor.
Marmaray ve E5 Otoyolu’na 5 dakika, TEM Otoyolu ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta olan Mercan TuzlaVesen Yalıları, bölgedeki alışveriş merkezlerine5 kilometre, hastanelere ve üniversitelere ise 10 kilometre mesafede bulunuyor.

YALI DAİRELERİNİN TAMAMI AKILLI EV SİSTEMİNE SAHİP
Projede yer alan tüm yalı daireleri; aydınlatma,iklimlendirme,ses ve görüntü otomasyonunun ile akıllı ev uygulamasına entegre kamera ve alarm güvenlik sistemi ile lüks ve konforu bir arada sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz