22 Temmuz 2024 Pazartesi
Ana SayfaGündem HaberleriİHLAS HOLDİNG İNŞAAT GRUBU, BİZİM EVLER 9 VE 10’DA TESLİMLERE 1 YIL...

İHLAS HOLDİNG İNŞAAT GRUBU, BİZİM EVLER 9 VE 10’DA TESLİMLERE 1 YIL ERKEN BAŞLADI

“ISPARTAKULE’DE BİR HAYAL DAHA GERÇEK OLDU”

İstanbul’un gözde lokasyonları arasında yer alan ve değeri her geçen gün yükselen Ispartakule’nin en büyük yatırımcısı İhlas Holdingİnşaat Grubu, bölgede hayata geçirmekte olduğu Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10 projelerinde daire teslimlerine1 yıl erken başladı. Bugüne kadar 25.000’in üzerinde aileyi ev sahibi yapan İhlas Holdingİnşaat Grubu,satışların devam ettiği her iki projede cazip ödeme fırsatları ve hemen teslim imkanı sunuyor.

İstanbul’da planlı şehirleşme ve kent yaşamının en başarılı örnekleri arasında yer alan Ispartakule’nin en yeni projeleri Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10’da1 yıl erken teslim sevinci yaşanıyor. Bölgenin en büyük yatırımcısı olan ve bugüne kadar 8 projeyle Ispartakule’deyaklaşık 6 bin konut üreten İhlas Holding İnşaat Grubu, hemen teslim fırsatı ve cazip ödeme alternatifleriyle ev sahibi olma imkanı sunuyor.

ERKEN TESLİM SEVİNCİ YAŞANIYOR

Bugüne kadar 25.000 aileyi ev sahibi yapan ve imza attığı projelerin tamamındaferah yaşam alanları sunan İhlas Holding İnşaat Grubu, her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yüksek malzeme kalitesine sahip yapılar inşa ediyor. Projelerinin tamamında aile konseptini ön planda tutan ve Ispartakule’de büyük yatırımlara imza atan İhlas Holdingİnşaat Grubu, Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10 projelerinde yaşayacak sakinlere 1 yıl erken teslim sevinci yaşatıyor.

GENİŞ TASARIMLI DAİRELERDE FERAH BİR YAŞAM

Ferah kullanım alanına sahip, yaşama değer katacak geniş metrekarelerde tasarlanmış 3+1 ve 4+1 tipinde konut alternatiflerinin olduğu Bizim Evler 9 projesinde ayrıca sosyal imkanlarla birlikte site sakinlerinin ihtiyaçlarına yanıt verecek 16 adet cadde dükkanı yer alıyor.

Geniş yeşil alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarının aralandığı ve 2+1, 3+1, 4+1 tipinde konut alternatiflerinin yer aldığı Bizim Evler 10 projesinde ayrıca sakinlerinin ihtiyaçlarına yanıt verecek ve bölgeye büyük bir hareketlilik katacak 44 adet caddedükkanı bulunuyor. Projede kapalı yüzme havuzu,fitnesscenter ve Türk Hamamı’yla birlikte çocuk oyun alanları, basketbol ve futbol sahalarıyer alıyor.

YAŞAMIN MERKEZİNDE, ULAŞIMIN KALBİNDE

Teslimleri 1 yıl erken gerçekleştirilecek Bizim Evler 9 ve Bizim Evler 10 projeleri, İstanbul’un en sağlam bölgelerinden Ispartakule’de, radye temel, tünel kalıp ve taşıyıcı perde duvar sistemleriyle hayata geçirilirken site sakinlerine eşsiz bir lokasyon avantajı da sunuyor. Her iki proje deTEM Otobanı, Yüksek Hızlı Tren, Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul Havalimanı ve Çam ve Sakura Şehir Hastanesi gibi devlet yatırımlarına çok yakın bir mesafede konumlandırılıyor.

ISPARTAKULE’NİN SON İNCİSİ BİZİM EVLER 11

İhlas Holding İnşaat Grubu, Ispartakule’de Bizim Evler 9 ve 10 projelerinde ailelere erken teslim sevinci yaşatırken, bölgenin son incisi Bizim Evler 11’de de inşaat çalışmalarınatüm hızıyla devam ediyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere alternatif büyüklüklere sahip 582 daire ve 55 cadde dükkanının yer alacağı Bizim Evler 11 projesindekapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, geniş peyzaj alanları, yürüyüş yolları, koşu parkuru, futbol-voleybol-basketbol sahaları, süs havuzları ve tenis kortugibi sosyal donatıları ile site sakinlerinin kullanımına sunuluyor.Devlet yatırımları ve ulaşım akslarının tam merkezinde konumlandırılan Bizim Evler 11, eşsiz Küçükçekmece Gölü manzarasıyla da benzersiz bir hayata davet ediyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz