30 Mayıs 2024 Perşembe
Ana SayfaGündem HaberleriHayrabolu Köprüsü için kamulaştırma çalışmaları başlatıldı!

Hayrabolu Köprüsü için kamulaştırma çalışmaları başlatıldı!

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Hayrabolu Köprüsü için kamulaştırma dosyanın hazırlandığını ve çalışmaların sonuca ulaşması için çalışmaların hızlandırıldığını söyledi.
Hayrabolu’daki gömülü köprünün çıkarılması için Amerika’da imza kampanyası açan Türk Amerikan Demokrasi Vakfı Genel Başkanı Hayrabolulu Erdem Sevinç Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ziyaret etti.

Danışmanlar Neşat Erdoğan ve Şeref Çetin’in de eşlik ettiği ziyarette köprü konusunun Amerika’daki yansımalarıyla ilgili bilgiler veren Sevinç Amerikalıların da sonucu merakla beklediğini ve hatta davet edildikleri takdirde köprünün çıkarılması için başlatılacak kazı çalışmalarını yerinde incelemek için Hayrabolu’ya gelebileceklerini aktardı.

Köprü konusunu gündemde tutan Gazeteci Şerif Baysalan’ın da bulunduğu toplantıda ayrıca teknik konularda da detay bilgilendirme yapıldı.

Ziyaretten memnunluk duyduğunu belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da kamulaştırma için dosyanın hazırlandığını ve çalışmaların sonuca ulaşması için çalışmaların hızlandırıldığını söyledi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz