16 Nisan 2024 Salı
Ana SayfaDiğerDekorasyonGünsan Elektrik, yenilikçi ürünleri ile enerji israfının önüne geçiyor Enerjide tasarruf çözümleri

Günsan Elektrik, yenilikçi ürünleri ile enerji israfının önüne geçiyor Enerjide tasarruf çözümleri

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için enerji tasarrufu sağlamak büyük bir önem taşıyor. Bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla her yıl Ocak ayının ikinci haftası enerji tasarrufu haftası olarak kutlanıyor.Anahtar ve priz sektöründe yenilikçi ürünleriyle fark yaratan Günsan Elektrik, yenilikçi çözümleriyle kullanıcıların hem enerji hem de bütçe tasarrufu yapmasına imkan sağlıyor.

Ocak ayının ikinci haftasında kutlanan Enerji Tasarrufu Haftası; toplumun kaynakları sınırlı olan enerjiyi israf etmeden, gerektiği kadar ve verimli kullanmasını teşvik etmeyi amaçlıyor. Bütçelere katkı sağlayan yenilikçi ürünleri ile öne çıkan Günsan Elektrik, hem konutlarda hem de tesislerde kullanılabilen EnergySaver, Dimmer ve Hareket Sensörü ürünleri ile enerji tasarrufuna yardımcı oluyor.
Hareket Sensörü ile gereksiz enerji kullanımı son buluyor
Sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği konusunda etkili bir çözüm sunan Hareket Sensörüiçerisinde bulunan detektör sayesinde bulunduğu ortamdaki insan hareketlerini algılayarak gereksiz enerji kullanımının önüne geçiyor. Özellikle kapalı ve ışık görmeyen yerler için ideal bir kullanım sunan Hareket Sensörü, zaman ve ışık ayarı özelliğiyle enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlıyor.
Voltaj ayarı ile iç mekan aydınlatmada enerji tasarrufu
Günsan’ın bir diğer enerji tasarrufu sağlayan ürünü Dimmer ise, aydınlatmanın seviyesini düşürerek daha az elektrik harcanmasına imkan sunuyor.Birbirinden farklı renk seçeneği bulunan GünsanDimmer, 800 Watt’a kadar çalışıyor ve voltaj kontrolünü kişiye bırakıyor. Bu sayede iç mekan aydınlatmada önemli ölçüde enerji tasarrufu yapılabiliyor.
İnsanların daha kalabalık olduğu ortamlar için; EnergySaver
Konutların yanı sıra, otel veya okul gibi insan giriş çıkışının fazla olduğu mekanlarda ise EnergySaver öne çıkıyor. Kişinin odadan çıkmasıyla birlikte açık olan lamba ve elektrikli cihazların devre dışı kalmasını sağlayan EnergySaver, böylece elektriğin daha tasarruflu kullanılmasına yardımcı oluyor.
Cihazları şarj etmek daha tasarruflu
Eqona 2 USB’li şarj prizi hem zaman hem enerji tasarrufu sağlıyor. Çift portuyla tüm elektronik cihazlar için adaptöre ihtiyaç duymadan, aynı anda hızlı şarj imkânı sağlayan prizler, her an her yerde kolay kullanım imkanı sunuyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz