22 Temmuz 2024 Pazartesi
Ana SayfaGündem HaberleriEski yataklar Bambi’nin değiştirme kampanyasıyla hediye çekine dönüşüyor!

Eski yataklar Bambi’nin değiştirme kampanyasıyla hediye çekine dönüşüyor!

Türkiye yatak pazarının öncü markası Bambi Yatak, daha önce büyük ilgi gören değiştirme kampanyasını bir kez daha kullanıcılarıyla buluşturdu. 30 Kasım 2023’e kadar sürecek olan kampanya kapsamında Bambi, markası ve modeli fark etmeksizin eski yatakları kullanıcılarının evinden alarak yeni yatağın değerine göre hediye çeki veriyor. Bambi Yatak mağazalarında anında kullanılabilen hediye çekiyle kullanıcılar herhangi bir şarta bağlı kalmadan tüm ürünleri alabiliyor.

Uykuyu sanata dönüştüren çözümler geliştirenBambi Yatak, farklı dönemdeki kampanyalarıyla da kullanıcılarına fırsatlar sunmaya devam ediyor.
Kullanıcılarının istek ve önerilerine göre dönemsel olarak farklı kampanyalar yürüten Bambi, büyük ilgiyle karşılanan değiştirme kampanyasını hediye çekiyle daha çekici hale getiriyor. 30 Kasım 2023 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında markası, modeli ve ölçüsü ne olursa olsun eski yatağını iade eden kullanıcılara değiştirme fırsatı sunan Bambi, bunun karşılığındahediye çeki veriyor. Hediye çekleri, kampanya kapsamında tüm ürünlerde kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz