18 Haziran 2024 Salı
Ana SayfaGündem HaberleriEndeksa’nın Yeni Reklam Filmi Yayında

Endeksa’nın Yeni Reklam Filmi Yayında

Yapay zeka ve büyük veri analizi ile gayrimenkul değer hesabı sunan Endeksa.com, yeni reklam filmini yayınladı.

Büyük veri analizi ve makine öğrenimi yöntemlerini kullanarak tüm Türkiye için gayrimenkul değerleme ve bölge analizleri sunan Endeksa.com ‘un yeni reklam filmi yayınlandı. aRthuR İstanbul imzasını taşıyan reklam filminde, yaşadığımız deprem felaketi sonrasında evimizi seçerken göz önünde bulundurduğumuz özelliklerin artık değiştiği ve Endeksa ile sadece evimizin değerini öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda yaşadığımız semtin de özelliklerini öğrenebileceğimiz vurgulanıyor.

Endeksa’da kullanıcılar evlerinin konumu, oda sayısı, metrekaresi gibi özellikleri girerek saniyeler içinde satış ve kira değerini öğrenebiliyorlar. Aynı zamanda yaşadıkları bölgedeki gayrimenkul piyasasına ait detaylı analizler, bölgedeki nüfus dağılımı, demografik yapı, yaşam alanları, bölgesel deprem riski gibi pek çok önemli bilgiye de erişmeleri mümkün.

Yeni reklam filmini değerlendiren Endeksa.com Pazarlamadan Sorumlu Yönetici Ortağı Aylin Daylan,”Endeksa kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına bağımsız, güvenilir ve teknoloji odaklı gayrimenkul veri ve analizleri sunuyor. Endeksa teknolojisi ile evinizin satış ve kira değerini saniyeler içinde öğrenmeniz mümkün. Yaşadığımız deprem felaketi sonrasında değere etki eden faktörler değişti. Artık evimizin oda sayısı ve metrekaresinin yanı sıra binadaki kat sayısı, zeminin sağlamlığı imar durumu gibi pek çok özelliği daha fazla titizlikle inceliyoruz. Endeksa, kullanıcılarına satış ve kira değerinin yanı sıra evin bulunduğu bölge ile ilgili de pek çok önemli bilgi sunuyor. Bu filmimiz ile evlerimizi seçerken bu değerleri de göz önünde bulundurmanın öneminin altını çizmek istedik. Dileriz ülkemizde bir daha bu denli yıkıcı etkisi yüksek bir deprem felaketi yaşanmaz.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sizin İçin Seçtiklerimiz